Psi

Yorkie Beagle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Beagle a Yorkie. Pravděpodobně to bude velmi milý a vysokoenergetický pes. Beagle je jedním z nejsladších psů, které kdy potkáte, a Yorkie může být feisty. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na obrázky, videa a dozvíte se více o krásném mixu Yorkie Beagle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

mix jack russell terrier beagle

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si vzali štěně Yorkie Beagle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Yorkie Beagle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Yorkie Beagle Mix - Borkie
Yorkie Beagle Mix - Borkie History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie Beagle:

Lze vysledovat psy podobné velikosti a účelu jako moderní BeagleStarověké Řeckozpět kolem 5. století před naším letopočtem. Od středověku se slovo beagle používalo jako obecný popis pro menší psy, ačkoli tito psi se od moderního plemene značně lišili. Miniaturní plemena psů beagle byla známa z dobEdward IIaJindřich VII, kteří oba měli balíčky Glove Beagles, tak pojmenované, protože byly dostatečně malé, aby se vešly na rukavici, aKrálovna Alžběta I.choval plemeno známé jako Pocket Beagle, které stálo 8 až 9 palců u ramene. Dost malý, aby se vešli do „kapsy“ nebo sedlové brašny, jeli spolu na lovu. Větší psi by kořist utekli na zem, potom lovci malé psy pustili, aby pokračovali v pronásledování skrz podrost. Elizabeth I odkazovala na psy jako na své zpívající beagly a často pobavila hosty u jejího královského stolu tím, že ji nechala skákat Pocket Beagles uprostřed talířů a šálků zdrojů 19. století, které tato plemena zaměňují a je možné, že obě jména odkazují na stejné malá odrůda. Reverend Phillip Honeywood založil balíček BeagleEssex, Anglie ve třicátých letech 20. století a předpokládá se, že tato smečka vytvořila základ pro moderní plemeno bíglů.

Yorkie historie:Yorkshirský teriér (také nazývaný „Yorkie“) vznikl v roceYorkshire(a sousedníLancashire). Toto je okres v severní Anglii.[V polovině 19. století přišli pracovníci ze Skotska do Yorkshire hledat práci a přinesli s sebou několik různých odrůd malých teriérů. Chov yorkšírského teriéra „v zásadě dosáhli lidé - většinou dělníci v továrnách na bavlnu a vlnu - v krajích Yorkshire a Lancashire.“ Původně byli chováni k lovu malých zvířat, jako jsou krysy. V počátcích plemene bylo přijato a obdivováno jako yorkšírský teriér téměř cokoli ve tvaru teriéra s dlouhou srstí s modrou barvou na těle a plavá nebo stříbrně zbarvená hlava a nohy, s ocasem ukotveným a ušima upraveným. '. Ale na konci 60. let 19. století se jmenoval oblíbený výstavní pes Yorkshire teriér paisleyského typuHuddersfield Ben, vlastněná ženou žijící v Yorkshire, Mary Ann Foster, byla viděna na výstavách po celé Velké Británii a definovala typ plemene pro Yorkshire teriér. To vše pochází z Wikipedie. - https://en.wikipedia.org/wiki/Yorkshire_Terrier#HistoryYorkie Beagle Mix - velikost a hmotnost Borkieho

BEAGLE

Výška: 13 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 18 - 30 lb.

Životnost: 10-15 let


Yorkie

Výška: 8-9 palců u ramene

Hmotnost: 4 - 6 lb.

Životnost: 12 - 15 letYorkie Beagle Mix - osobnost Borkie

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Beagle je jedním z nejsladších psů, se kterými se kdy setkáte, a Yorkie může být pro malého chlapce trochu divočejší. To by mělo být velmi přátelským, rodinně orientovaným psem. Pokud to bude po Yorkie, může to být alfa se silnou osobností a potřebuje silného majitele se zkušenostmi, který se může stát vůdcem smečky. I když jsou malí, mohou to být malí kluci. Jen proto, že jsou malé, ještě neznamená, že nechtějí mít na starosti. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Yorkie Beagle Mix - Borkie Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Yorkie může být náchylnýOnemocnění meziobratlové ploténky, oční problémy, epilepsie, PSS, hypotyreóza, Beagle Dwarfism, CBS, patelární luxace, hypoglykémie, kolaps trachey, dysplazie kyčelního kloubu, infekce uší

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Yorkie Beagle Mix - péče o Borkie

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to snáze upravitelný pes. Opravdu záleží na tom, kterému nadřazenému psovi trvá, jak dlouho je srst atd. Beagle se hodí více než Yorkie, což je mnohem méně shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Oba tito psi mohou být extrémně tvrdohlaví a občas je náročné je trénovat. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


štěňata mix německého ovčáka baset

Yorkie Beagle Mix - krmení Borkie

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky