Psi

The Wolf Border Collie Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Collie and the Wolf. Je to více než pravděpodobné, že je to Šedý vlk, ale mohl by to být také Rudý vlk. Border kolie je jedním z nejpřátelštějších psů, jaké kdy potkáte, a vlk je očividně mnohem méně domestikovaným zvířetem. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo vlk? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné Border Collie Wolf Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si vzali štěně Wolf Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata Wolf Border Collie Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.
americký buldok, šarpej, mix

Zde je několik obrázků mixu Border Collie Mix
Historie mixu vlka border kolie

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.

Historie border kolie:

Border kolie byla chována pro shromažďování a kontrolu ovcí v kopcovité pohraniční zemi mezi Skotskem a Anglií. Je známý svým intenzivním pohledem nebo okem, kterým ovládá své stádo. Je to pes s neomezenou energií, vytrvalostí a pracovním nasazením, což z něj dělá premiérapastevecký pes; dodnes je zvyklý na stádo ovcí na farmách a farmách po celém světě. Byli chováni tak, aby doslova běhali 15–20 mil denně po celé dny, a to při pohybu ovcí. Byli také chováni, aby odolali drsnému počasí. Možná budete chtít mít na paměti, když hledáte společníka a jestlivymít výdrž držet krok s nimi.Historie vlka:

Zde je několik informací o Šedém vlkovi:Šedí vlci byli kdysi běžní v celé Severní Americe, ale ve většině oblastí Spojených států byli vyhlazeni v polovině 30. let. Dnes byl jejich rozsah omezen na Kanadu, Aljašku, Velká jezera, severní Skalnaté hory a severozápadní Pacifik. Slavné zavedení vlků v roce 1995 do Yellowstonského národního parku bylo obrovskou výhrou pro ochranu přírody. Vlci žijí, cestují a loví v průměru v baleních od 7 do 8 zvířat. Balíčky zahrnují vlky matky a otce (zvané alfové), jejich štěňata a starší potomky. Alfa žena a muž jsou obvykle vůdci smečky, kteří sledují a loví kořist, vybírají místa doupěte a zakládají teritorium smečky. Vlci ve svých smečkách rozvíjejí silné sociální vazby. Vlci mají komplexní komunikační systém od štěkání a kňučení až po vrčení a vytí. I když ve skutečnosti nevyjdou na Měsíc, jsou aktivnější za úsvitu a soumraku a více vytí, když je v noci lehčí, což se častěji vyskytuje při úplňku.

laboratorní mix čau čau

Velikost a váha mixu Border Collie

Border kolie

Výška: 19 - 22 palců v rameni

Hmotnost: 30-50 lb.

Životnost: 10-17 let


Vlk

To se bude dramaticky lišit, ale mohou z nich vyrůst velmi velká zvířata, vysoká více než 28 palců a větší než 100 liber.Osobnost mixu vlka Border Collie

Většina hybridů vlků je mnohem zdrženlivější a plachější. Nedělají tak dobrého společníka jako psi.Zdraví mixu Border Collie Mix

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

krysí teriér čivava mix průměrná délka života

Australský ovčák smíšený s border kolií může být náchylnýdysplazie kyčelního kloubu, alergie, problémy s ušima

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Péče o mix vlkodavů

Jaké jsou požadavky na péči?

Půjde o agresivní hybrid prolévání. Připravte se investovat do dobrého vakua a udržujte své podlahy vždy čisté. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o vysokoenergetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Jak jsem již uvedl dříve, byli chováni pro práci a běh po celý den, takže nebudou spokojeni, když budou jen ležet. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Nebuďte překvapeni, když vás to začne stádovat, protože Border Collie má velmi silný pasoucí instinkt. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

pudl shiba inu mix

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat, může však být extrémně tvrdohlavý. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixem vlka Border Collie

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

indiánský pes je hypoalergenní

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky