PsiShar Pei Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Shar Pei a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Shar Pei Mix. Bude potřebovat sadu majitelů, kteří mají zkušenosti s prací se psy. To nemusí být nejlepší pes pro nového majitele psa. Pokud jsou správně socializovaní, není důvod, proč by to nemělo být skvělým společníkem. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Shar Pei Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím mixu Shar Pei Pitbull zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si koupili štěně Shar Pei Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Shar Pei Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Shar Pei Pitbull Mix - Sharpull
Shar Pei Pitbull Mix - Sharpull History

heeler border kolie mix

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:Pitbullové tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

  • Americký Pitbull teriér

  • Americký stafordšírský teriér

  • Stafordšírský bulteriér

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie Shar Pei:

Shar Pei je starověké čínské plemeno, které předchází moderní době. Používali se především jako bojové a strážní psy. Bohužel se v dnešním Tibetu nadále používají jako bojové psy. Volná kůže Shar Pei a extrémně pichlavá srst byly původně vyvinuty, aby pomohly psům odrazit divočáka, protože se používaly k lovu. Později bylo toto plemeno použito pro psí zápasy; díky těmto vylepšeným vlastnostem bylo pro Sharepa obtížné uchopit jeho soupeře a držet se ho, takže pokud by se Shar Pei podařilo udržet, měl by Shar Pei stále prostor pro manévrování a kousnutí; když se Shar Pei chytne za jakoukoli volnou vrásku, může se ve skutečnosti otočit v jejich kůži a tváři ve směru jejich oponenta. Při boji by se zkroutili ve své kůži, aby útočníka kousli.

mix jacka faráře russell teriéra


Úžasná videa Shar Pei Pitbull Mix - štěňata Sharpull


Shar Pei Pitbull Mix - Sharpull velikost a hmotnost

Shar Pei

Výška: 18 - 20 palců v rameni

Hmotnost: 40 - 65 lb.

Životnost: 9 - 11 let


Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

mix corgi pit bull

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letShar Pei Pitbull Mix - Sharpull osobnost

Shar Pei Pitbull Mix - SharpullTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Udělají pěkného hlídacího psa, protože budou štěkat, pokud se někdo blíží. Budou potřebovat majitele, který ví, jak mít pevnou ruku a dát jim vyváženou disciplínu, protože pravděpodobně dostanou roli Alpha, pokud dostanou šanci. Mohli by mít agresivní kořist, takže by se to mělo snažit udržet. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamoceného, ​​protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Shar Pei Pitbull Mix - Sharpull zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Shar Pei smíchaný s Pitbullem může být náchylný k hypotyreóze, srdečním problémům, rakovině, nadýmání, patelární luxaci, kožním problémům, problémům s očima, OCD, mimo jiné.Shar Pei Pitbull Mix - Sharpull Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to mírný shedder. Budou potřebovat pravidelné a časté kartáčování se zvýšenou opatrností, pokud mají vrásky Shar Pei, aby byly udržovány v čistotě. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

mix barmských salašnických psů border kolie

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Shar Pei byl chován k lovu a oba psi se chtějí pohybovat. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Pokud se obáváte jejich temperamentu, nejlepší způsob, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Shar Pei Pitbull Mix - Sharpull Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

jak vypadá čivava

Tibetská doga

Pomsky