Psi

Scottish Terrier Yorkshire Terrier Mix, je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu skotského teriéra a yorkshirského teriéra. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Skotský teriér je známý tím, že je temperamentní, ostražitý a rychlý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako skotský teriér nebo yorkšírský teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu skotského teriéra yorkshirského teriéra.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Scottish Terrier Yorkshire Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata skotského teriéra Yorkshire Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu skotského teriéra Yorkshire teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie skotského teriéra

Skotský teriér je velmi staré plemeno. Jde o přezdívky Scottie a Aberdeenie. Skutečný původ plemene tak starého jako skotský teriér je poměrně vágní a není tak dobře známý. První písemné záznamy o psovi podobného popisu jako skotskému teriérovi pocházejí z roku 1436, kdy je popsal Don Leslie ve své knize The History of Scotland 1436–1561. Byla chována k lovu krys a škůdců na farmě. V 19. století byli ve Skotské vysočině teriéři hojní a jednoduše známí jako krátkosrstí teriéři. Postupem času na konci 19. století bylo rozhodnuto začít je třídit o něco inteligentněji. Byli rozděleni na Dandie Dinmont Terrier a Skye Terrier. Klub skotských teriérů v Anglii byl založen v roce 1881 (před tím byla spousta historie). Do států byly přivezeny v 90. letech 20. století.

Historie Yorkshirského teriéra

Jorkšírský teriér pochází z Yorkshire v Anglii. Jsou jedním z nejmenších plemen teriérů. Z nějakého důvodu se někdy označuje jako Tomboy Toy. Jsou malé velikosti, ale velké osobnosti. Za jejich první počátky se považovalo chytání škůdců v továrnách během průmyslové revoluce v Anglii. Pes jménem Huddersfield Ben se stal oblíbeným výstavním psem a je považován za otce moderního yorkshirského teriéra. Narodil se v roce 1865. Poprvé byly uznány britským Kennel Clubem v roce 1874. Jejich velikost nemusí být nutně shodná. Jsou malí a budou dobrým bytovým psem, ale mějte na paměti, že mohou být pro vaše sousedy trochu veselí.


Skotský teriér Jorkšírský teriér Mix velikosti a hmotnosti

Skotský teriér
Výška: 10 - 11 palců v rameni
Hmotnost: 18 - 22 lb.
Životnost: 12 - 15 letJorkšírský teriér
Výška: 7 - 9 palců u ramene
Hmotnost: 4 - 6 lb.
Životnost: 13-16 let


Skotský teriér Jorkšírský teriér mix osobnosti

Skotský teriér a yorkšírský teriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Skotský teriér Jorkšírský teriér Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Skotský teriér smíchaný s yorkshirským teriérem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, rakovinu, kameny močového měchýře.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Skotský teriér Jorkšírský teriér Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení mixu skotského teriéra Yorkshire teriéra

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy skotského teriéra

Zachránit

Zachránit

Zachránit


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Boxer Great Dane Mix

Chihuahua Great Dane Mix

Collie Great Dane Mix

Chrt doga mix

Pug Great Dane Mix