Psi

Samoyed Newfoundland Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Samoyed a Newfoundland.To by mohlo vytvořit velmi silné plemeno.Je to spíš jako Samoyed nebo Newfoundland? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Samoyed Newfoundland.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Samoyed Newfoundland Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Samoyed Newfoundland Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Samoyed Newfoundland
Historie mixu Samoyed Newfoundland

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie Newfoundlandu:

Newfoundlandský pes je známý svou pracovní schopností. Jeden z jeho původních pracovních účelů byl použit k vytahování lan na břeh v severoatlantických mořích, získávání ztraceného rybářského vybavení a záchraně lidí. Je to velmi silný a silný plavec. Vzhledem ke své velikosti se také používal jako smečka, sáňkařský pes a kočár. Má silnou dvouvrstvou srst, díky níž je skvělá do chladného počasí. Stejně jako mnoho plemen nikdo nezná historii, ale je pravděpodobné, že pocházel ze psů přivezených z ostrova Newfoundland do Anglie na počátku 19. století.

mix zlatého retrívra border kolie

Nejpopulárnější teorie jsou: Byly vyvinuty z černých „medvědích“ psů transportovaných do Newfoundlandu a Ameriky Vikingy kolem roku 1000 n. L. To z něj samozřejmě dělá velmi staré plemeno. Možná se vyvinuli z amerického černého vlka nebo z jiných původních psů.Vyvinuli se z křížení evropských psů přivezených na Newfoundland v 15. a 16. století průzkumníkem.

Samojedská historie:

Samojedi pocházeli ze Sibiře na konci 19. století a na počátku 20. století. Pocházeli od lidí Samoyede, kterým sloužili na severozápadní Sibiři, aby táhli sáňky na arktických a antarktických výpravách. Původně se používali k lovu, stádu sobů a tažení saní. Samoyedští domorodci byli mírumilovní lidé, kteří si vážili svých psů a zacházeli s nimi jako s členy své rodiny.Úžasná videa štěňat Samoyed Newfoundland Mix


Samoyed Newfoundland Mix Velikost a hmotnost

Newfoundland

Výška: 25 - 29 palců v rameni

Hmotnost: 100 - 150 lb.

Životnost: 8 - 10 let


Samoyed

Výška: 19 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 35 - 65 lb.

Životnost: 12 - 13 letSamoyed Newfoundland Mix Personality

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vytvořit velmi silné a silné plemeno, které bude mít spoustu energie a vysokou kořist. Obě tato mateřská plemena mají vyšší energii a velmi silnou kořist a hnací instinkty. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Samoyed Newfoundland Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Samoyed smíchaný s Newfoundlandem může být náchylnýDysplázie loktů, dysplázie kyčle, srdeční stavy

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Samoyed Newfoundland Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to tvrdší pes pro ženicha, protože oba tito psi mají pěkně dlouhé vlasy. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Samoyed Newfoundland Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

německá doga a pudl mix

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky