Psi

Rat Terrier Poodle Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu Rat Terrier a Poodle. Také se tomu říká aRoodle, Ratdoodle, Radle Terrier nebo Ratpoo. Je to přátelský, ale divoký malý pes.Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých mixů pudlů Rat Terrier. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o překrásném mixu pudlů Rat Terrier. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si vzali štěně Rat Terrier Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Rat Terrier Poodle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Rat Ratter Poodle Mix - Rattledog
Rat Terrier Poodle Mix - Rattledog History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

laboratorní mix chesapeake bay retriever

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudlů, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů Rat teriérů. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobří psi, ale velmi energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.

Historie krysích teriérůToto je americký chovaný pes chovaný jako pracovní pes. Vzhledem k tomu, že jsou tak malí, byli chováni jako lovci a farmářští psi k lovu škůdců, jako jsou krysy a jiná havěť. Potřebovali, aby byli rychlí a dokázali chytat zvířata stejně rychle jako králíci. Dnes je krysí teriér tvrdohlavý, ale inteligentní pes, který je opatrný vůči cizím lidem. I když budou s rodinou dobří, i když nebudou správně socializovaní, mohou být agresivní vůči jiným domácím mazlíčkům a cizím lidem. Mají hodně odvahy a dokážou velmi dobře zjistit náladu, ve které se právě nacházíte. Chtějí potěšit a být laskaví, ale potřebuje hodně cvičení nebo se může chovat špatně.Skvělá videa štěňat Rat Terrier Poodle Mix - Rattledog


Rat teriér Pudl Mix - Rattledog, velikost a hmotnost

Pudl

Výška: 18-24 palců na rameni

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 8-15 let


Krysa teriér

Výška: 10 - 18 palců u ramene

jak dlouho žijí anglickí doga

Hmotnost: 10 - 24 lb.

bull mastiff rott mix

Životnost: 15 - 18 letRat Terrier Poodle Mix - Rattledog Personality

Jedná se o snadno milovatelného a mimořádně přátelského psa. To by mělo být velmi přátelským, rodinně orientovaným psem. Může to být malý, ale divoký pes. Jen proto, že jsou malé, ještě neznamená, že nechtějí mít na starosti. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být bostonská laskavá a ráda by s tebou trávila spoustu času.Rat teriér Pudl Mix - Rattledog Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Směs pudlů Rat Terrier může být náchylná k:Addison's, Bloat, Cushings, Epilepsie, Hypotyreóza, Legg-Perthes, Patellar Luxation, Oční problémy, Von Willebrandova, Dysplázie kyčelního kloubu, kožní problémy, alergie, nesprávný skus, demodectic mange

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Rat teriér Pudl Mix - péče o ratolesti

Jaké jsou požadavky na péči?

Směs Rat Terrier Poodle by měla být relativně snadnou údržbou. Ani jeden z těchto psů není příliš agresivní. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všem psům bude mít lepší výkon, pokud budou mít dostatek pohybu. Měl by to být poměrně vysokoenergetický pes, který bude potřebovat pravidelné cvičení. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

mix tibetské dogy rotvajlera

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Rat teriér Pudl Mix - krmení ratolestů

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

shih tzu jezevčík mix štěně

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky