Psi

The Přestěhovat se je malý kříženec mezi Pomořany a Krysí teriér . Tito aktivní psi jsou známí svou hravostí a vysokou energií. Kromě toho, že jsou malé velikosti, jsou dále charakterizovány malým obličejem, kulatými tmavými očima, černou špičkou nosu a špičatými až polovzpřímenými ušima. Jejich kabáty však mají velký kontrast, liší se od jednoho jednotlivce k druhému. Buď zdědí kratší srst pomeranského rodiče, nebo delší odrůdy Krysí teriér .Pomerat PicturesShar pei lab mix štěňata na prodej

Rychlé informace

Také známý jako Pomerat Terrier, Pomeranian Rat Terrier Mix
Kabát Krátký dlouhý
Barvy Černá, černá s pálením, hnědá, bílá
Typ Hračkový pes, teriérský pes, hlídací pes
Skupina (plemene) Kříženec
Délka života/očekávání 15-18 let
Výška (velikost) Krátké; široce variabilní
Hmotnost 3-35 liber (dospělý)
Osobnostní rysy Energický, milující, hravý, přátelský
Prolévání Nominální
Dobré s dětmi Ano
Štěkot Průměrný
Hypoalergenní Ne
Kompatibilita klimatu Velmi aktivní v chladném počasí; není kompatibilní s teplem
Informace o konkurenční registraci/ kvalifikaci DBR, IDCR, ACHC, DDKC, DRA

Video: Pomeranian Rat Terrier Mix hraje s Puggle


Temperament a chování

Pomerat je milující pes s energickou a přátelskou povahou, který se mísí se členy své rodiny, hraje si s dospělými a dětmi a účastní se všech druhů aktivit. Tato živá povaha těchto malých psů k nim přišla od rodičů krysích teriérů.Mohli by se vzrušit, když vidí jiné psy, což je rys, který je často vidět u pomeratů trpících syndromem malých psů. Protože byl vůči cizím lidem podezřelý, štěkal a varoval členy své rodiny při pohledu na vetřelce nebo neznámou tvář - vlastnost, která z nich dělá opravdu dobrého hlídacího psa.

Který


Tito malí psi potřebují mírné cvičení, aby byli fyzicky plní energie a duševně zdraví. Jednoduše jim dovolte hrát bez vodítka, v uzavřeném otevřeném prostoru, jako je farma nebo dvůr. Vezměte je každý den na procházku nebo si zaběhat.
Slévají se minimálně. Stačí malá péče o srst jednou týdně, která jim pomůže zůstat čistá a zbavit se odumřelých vlasů. Občas je nutné ořezávání a odizolování.
Pro Pomeraty není znám žádný zdravotní problém.

Výcvik

Vystavte je všem druhům vůní a vůní. Pokud jste například na procházce se svým psem na vodítku a váš pes narazí na jiného psa na vodítku, nechte je navzájem očichat, pokud není známka agrese. To by také pomohlo stýkat se s jinými psy a vyhnout se jakékoli možnosti agresi psa , nebo eventuální syndrom malého psa .

mix německého ovčáka leonberger

Vezměte své štěně na místa, kde je spousta lidí, jako je autobusové nádraží, železářství, psí park, obchody s hračkami nebo potravinami, nákupní centra atd. To by jim nejen pomohlo seznámit se s mnoha druhy lidí, ale také tolerantní k lidem , a pomozte jim přemýšlet dříve štěkot u vašeho hosta příště.Váš pes je malý, ale zároveň prostořeký a hravý. Díky tomu jsou náchylní k snadnému zranění při hraní nebo běhu. Nechte své štěně postupně naučte se škrábat mezi nerovnými povrchy jako kůry a kameny, kovové rošty nebo tráva. Věnujte také každý den nějaký čas tomu, abyste ho naučili používat schody, zvláště pokud máte schodiště. Začněte od nejnižšího kroku a pomozte mu vylézt na nejvyšší. To současně poslouží také jako dobré cvičení nohou doma.

mix dobrmanů s rotvajlerem

Dieta/krmení

Trvejte na obecné stravě určené pro psy její velikosti a úrovně aktivity. Zajistěte však, aby energetické plemeno dostalo prostřednictvím své stravy denně veškerou požadovanou výživu.