Psi

Pomeranian Tibetan Spaniel Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu pomeranského a tibetského španěl. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Pomeranian je známý tím, že je přátelský, společenský a hbitý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako pomeranský nebo tibetský španěl? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné pomeranské tibetské španělské směsi.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně pomeranského tibetského španělského mixu. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Pomeranian Tibetan Spaniel Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Pomeranian Tibetan Spaniel Historie mixu

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Pomeranian HistoryAčkoli se to nemusí zdát příčinou, plemeno Pomeranian pocházelo z velkých pracovních psů z arktických oblastí. Pomeranian je považován za potomka německého špice.
Předpokládá se, že toto plemeno získalo své jméno spojením s oblastí známou jako Pomořany, která se nachází v severním Polsku a Německu podél Baltského moře. Ačkoli to není původ plemene, této oblasti se připisuje chov, který vedl k původnímu pomeranskému typu psa. Do zavedení plemene do Spojeného království chyběla řádná dokumentace.
V roce 1912 byli dva Pomeranians mezi pouhými třemi psy, kteří přežili potopení RMS Titanic. Pomeranian zvaná „Lady“, kterou vlastnila slečna Margaret Hays, uprchla se svým majitelem v záchranném člunu číslo sedm, zatímco Elizabeth Barrett Rothschildová vzala svého mazlíčka do bezpečí s sebou v záchranném člunu číslo šest.Historie tibetských španělůnewfoundlandský zlatý retrívr mix

Tibetský španěl, někdy nazývaný Simkhyi, je asertivní plemeno. Jsou malí, inteligentní a velmi staří. Vznikly před více než 2500 lety v himálajských horách v Tibetu. Někteří psi předků, o nichž se předpokládá, že jsou mezi jinými Pekingese, Japonská brada, Shih Tzu, Pug. Jak již bylo uvedeno, pochází z Tibetu a migrovalo na Západ. Díky své velikosti byl ceněn jako mazlíček a společník. Byl také vyhledávaným členem tibetského klášterního života. Malí psi seděli na zdech kláštera a hlídali krajinu. Jejich bystrý zrak a schopnost vidět velké vzdálenosti z nich dělaly vynikající hlídací psy. Poplachově štěkali, aby varovali mnichy a tibetské dogy níže. Kromě toho, že fungovali jako rozhledny, byli tibetští španělé vyškoleni, aby roztočili modlitební kola mnicha.


Pomeranian Tibetan Spaniel Mix Velikost a hmotnost

Pomeranian
Výška: 7 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 3 - 7 lb.
Životnost: 12-16 let

Tibetský španěl
Výška: 9 - 10 palců u ramene
Hmotnost: 9 - 15 lb.
Životnost: 12 - 15 let
Pomeranian Tibetan Spaniel Mix osobnosti

Pomeranian a tibetský španěl mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Pomeranian Tibetan Spaniel Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Pomeranian smíšený s tibetským španělem může být náchylný ke kloubní dysplázii, mimo jiné k luxaci čéšky.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Pomeranian Tibetan Spaniel Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

maltská čivava mix štěňata na prodej

Pomeranian Tibetan Spaniel Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Pomeranian Odkazy

Zachraň mě

AdoptaPet

Zachránit


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Leonberger Saint Bernard Mix

Pyrenejský Saint Bernard Mix

Mastiff Saint Bernard Mix

Shar Pei Saint Bernard Mix

Newfoundland Saint Bernard Mix