Psi

Pekingese Pug Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Pekingese a Puga. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Pekingese je známá tím, že je inteligentní, tvrdohlavá a umíněná. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Pekingese nebo Mops? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi pekingských mopsů.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Pekingese Pug Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Pekingese Pug Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu pekingského mopslíka

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Pekingská historiePekinéz (také známý jako čínský španěl, lví pes, pekingský pes, pekingský lví pes, pes Pelchie nebo Peke) je starodávné plemeno psích hraček pocházejících z Číny. Pekingese, pocházející ze západní Číny, byli zpočátku hrdými společníky čínských buddhistických mnichů. Toto plemeno je skutečně starodávné, přičemž důkazy DNA ho potvrzují jako jedno z nejstarších plemen psů. Předpokládá se, že je téměř 2 000 let stará. To je vlastně pojmenované pro hlavní město Peking (nyní Peking). Najednou byli tak dobře pokládáni, že nesměli opustit palác, natož zemi. Zpočátku se do pozornosti západního světa dostalo v důsledku opiové války v roce 1860. Po napadení Pekingu vstoupily britské jednotky do císařského paláce. Jedním z jejich objevů bylo pět pekingských psů, kteří střeží tělo své milenky. Tato milenka spáchala spíše sebevraždu než zachycení obličeje. V současné době je středem silničního plemene a řadí se na 49. místo ze 155 plemen s American Kennel Club.Historie mopslíkamix blue heeler pitbull

Mopsové pocházejí z Číny, vracejí se až k dynastii Han (př. N. L. 206 až n. L. 200), před časem Ježíše. Předpokládá se, že jsou příbuzní tibetské dogy. Byli oceněni čínskými císaři a žili v luxusních ubytovacích zařízeních, někdy je dokonce hlídali vojáci.
V posledních 1500 a na počátku 1600 začala Čína obchodovat s evropskými zeměmi. Předpokládá se, že do Evropy poprvé přišli s nizozemskými obchodníky, kteří plemeno pojmenovali Mopshond. Název Mopshond je název, který se používá dodnes. Mopslíci se rychle stali oblíbenými královskými domácnostmi v celé Evropě a dokonce hráli roli v historii mnoha z těchto rodin. V Holandsku se mops stal oficiálním psem rodu Orange poté, co mops údajně zachránil život Williama, prince z Orange, varováním, že se Španělé blíží v roce 1572.
Na počátku 18. století byli mopslíci standardizováni jako plemeno, přičemž v Anglii se staly dominantní dvě linie. Jedna linie se nazývala Morrisonova linie a údajně byla založena na královských psech královny Charlotte, manželky Jiřího III. Druhá řada byla vyvinuta lordem a lady Willoughby d'Eresby a byla založena na psech dovážených z Ruska nebo Maďarska.


Velikost a hmotnost pekingského mopslíka

Pekingese
Výška: 6 - 9 palců u ramene
Hmotnost: 7 - 14 lb.
Životnost: 12-15 let

Mopsík
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 14 - 18 lb.
Životnost: 12 - 15 let
Osobnost pekingského mopslíka

Pekingese a Pug mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Pekingský mops mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Pekinéz smíchaný s Pugem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, oční choroby, šelesty.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o pekingský mops


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

labraheeler štěňata na prodej

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí pekingských mopsů

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Pekingské odkazy

Pekingská záchrana

Zachraň mě

Malé tlapky


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Leonberger Saint Bernard Mix

Pyrenejský Saint Bernard Mix

Mastiff Saint Bernard Mix

Shar Pei Saint Bernard Mix

Newfoundland Saint Bernard Mix