Psi

Zlatý retrívr Newfoundland Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Zlatého retrívra a Newfoundlandu. Bude to přátelský pes s delší srstí, který bude pravděpodobně lépe fungovat v chladnějším podnebí. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Golden Retriever Newfoundland Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Zlatého retrívra Newfoundland Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata zlatého retrívra Newfoundland Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.
zlatá dox štěňata na prodej

Zde je několik obrázků mixu Newfoundland Golden Retriever Mix - Golden Newfie
Newfoundlandský zlatý retrívr Mix - Golden Newfie History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie zlatého retrívra:

Zlatý retrívr byl původně chován ve Skotsku v polovině 19. století. Když byli původně chováni a stvořeni, existující retrívrští psi to neřezali pro bohatou skotskou elitu, která ráda lovila vodní ptactvo. Stávající plemena retrívrů byla nedostatečná pro získávání sestřelené zvěře z vody i ze země. Načítání z půdy i vody bylo nutné, protože v té době byly loviště kapsy s bažinatými rybníky a řekami. V důsledku toho byli nejlepší vodní španělé zkříženi se stávajícími retrívry, což vedlo k založení plemene dnes známého jako zlatý retrívr.

NewfoundlandDějiny:Newfoundlandský pes je známý svou pracovní schopností. Jeden z jeho původních pracovních účelů byl použit k vytahování lan na břeh v severoatlantických mořích, získávání ztraceného rybářského vybavení a záchraně lidí. Je to velmi silný a silný plavec. Vzhledem ke své velikosti se také používal jako smečka, sáňkařský pes a kočár. Má silnou dvouvrstvou srst, díky níž je skvělá do chladného počasí. Stejně jako mnoho plemen nikdo nezná historii, ale je pravděpodobné, že pocházel ze psů přivezených z ostrova Newfoundland do Anglie na počátku 19. století.

Nejpopulárnější teorie jsou: Byly vyvinuty z černých „medvědích“ psů transportovaných do Newfoundlandu a Ameriky Vikingy kolem roku 1000 n. L. To z něj samozřejmě dělá velmi staré plemeno. Možná se vyvinuli z amerického černého vlka nebo z jiných původních psů.

Vyvinuli se z křížení evropských psů přivezených do Newfoundlandu v 15. a 16. století průzkumníkem.Mix zlatého retrívra Newfoundland - velikost a hmotnost zlatého nováčka

Zlatý retriever

Výška: 21 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 75 lb.

Životnost: 10 - 12 let

dospělý miniaturní anglický buldok

Newfoundland

Výška: 25 - 29 palců v rameni

Hmotnost: 100 - 150 lb.

Životnost: 8 - 10 letMix Newfoundland Golden Retriever - osobnost Golden Newfie

Tento mix je velmi inteligentním, oddaným a loajálním společníkem. Oba tito psi jsou velmi přátelští a milující psi. Newfoundland pravděpodobně vyrovná část vyšší energie ze zlatého retrívra. Měl by to být také velmi silný plavec. Pokud jste bramborový gauč nebo nechcete být aktivní, není to pro vás plemeno. Je klidná, inteligentní, sebevědomá a touží potěšit. Přestože je přátelská, má na pozoru před cizími lidmi a je ostražitá, aby byla dobrým hlídacím psem. Vychází dobře se všemi a je to docela vychovaný pes! Také se ráda baví a hraje a k tomu bude potřebovat nějaký venkovní prostor. Je milující, spolehlivá, odvážná a vřelá.Mix Newfoundland Golden Retriever - Golden Newfie Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Newfoundlandem může být náchylnýdysplazie kyčelního kloubu, alergie, problémy s ušima

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Newfoundland Golden Retriever Mix - Golden Newfie Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Tento pes bude mít nadprůměrné množství vylučování, protože obě tyto mateřské plemena jsou těžké shedders. Připravte se investovat do dobrého vakua a udržujte své podlahy vždy čisté. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu, protože oba psi jsou pracovní plemena. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který by měl být snadno vycvičitelný. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Mix zlatého retrívra Newfoundland - krmení zlatého nováčka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

jack russell corgi mix štěňata na prodej

Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky