Psi

Miniaturní bulteriér sibiřský husky mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu miniaturního bulteriéra a sibiřského huskyho. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Miniaturní bulteriér je známý tím, že je tvrdohlavý, milující a odvážný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako miniaturní bulteriér nebo sibiřský husky? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu sibiřského huskyho miniaturního bulteriéra.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Miniature Bull Terrier Siberian Husky Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata miniaturního bulteriéra sibiřského huskyho mixu.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu miniaturního bulteriéra sibiřského huskyho

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie miniaturního bulteriéra

Miniaturní býčí teriér, známý také jako mini býk, pochází z dnes již vyhynulého bílého anglického teriéra a buldoka. Později po linii se genetická skupina znovu zkřížila s jiným plemenem, aby se zmenšila velikost plemene, což přineslo miniaturního bulteriéra.

Miniaturní bulteriér nejenže přichází v menší velikosti než běžný bulteriér, ale také ve více barvách, které zahrnují bílou, černou, žíhanou, červenou plavou a trikoloru. Nejsou náročné na údržbu, takže můžete snadno trávit čas radostí z jejich společnosti, než abyste je udržovali upravené a čisté.

Miniaturní bulteriéři pocházeli ze standardního bulteriéra, který byl vytvořen v Anglii v 19. století kolem roku 1835. Jakmile už býčí teriéři nebyli využíváni k boji, staly se klidnějším plemenem.

Oficiálně byl miniaturní bulteriér přijat v roce 1991 do amerického Kennel Clubu a v roce 1992 se stal jeho samostatným plemenem (dříve to byla jen variace standardního plemene Bull Terrier).

Historie sibiřského huskyho

Sibiřský husky je středně velké pracovní plemeno psů, které vzniklo na severovýchodní Sibiři v Rusku. Rovněž se to jmenuje Chukcha. Byli původně chováni a chováni lidmi Chukchi. Toto plemeno patří do genetické rodiny Spitzů a bylo původně chováno k poměrně rychlému tažení saní na dlouhé vzdálenosti. Každý ví, že se jedná o pracovního psa, který byl chován k tažení saní. Díky tomu se Eskymáci mohli mnohem snadněji pohybovat. Je o nich známo, že jsou únikovými umělci, kteří se vyhrabou z nejsilnějšího plotu. Vzhledem k tomu, že byli chováni k tažení věcí, můžete si představit, že to nejsou nejjednodušší psi na procházky. Byli velmi nápomocni v počátečním Iditarodu, což byla rasa o záchranné sérum z Anchorage na Nome Aljašku.


Miniaturní bulteriér sibiřský husky mix velikosti a hmotnosti

Miniaturní bulteriér
Výška: 10 - 14 palců u ramene
Hmotnost: 20 - 35 lb
Životnost: 11-14 letsibiřský husky
Výška: 20 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 60 lb.
Životnost: 12-15 let


Miniaturní bulteriér sibiřský husky mix osobnosti

Miniaturní bulteriér a sibiřský husky mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Miniaturní bulteriér sibiřský husky mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Miniaturní bulteriér smíchaný se sibiřským huskym může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, hluchotu, glaukom, onemocnění ledvin.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Miniaturní bulteriér sibiřský husky mix péče


Jaké jsou požadavky na péči?

mix pudla shih tzu šálku

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Miniaturní bulteriér sibiřský husky mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na miniaturní bulteriéry

Zachránit

Uložit záchranu

Bull Terrier HQ


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky