Psi

Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu miniaturního bulteriéra a Pembroke Welsh Corgi. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Miniaturní bulteriér je známý tím, že je tvrdohlavý, milující a odvážný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako miniaturní bulteriér nebo Pembroke Welsh Corgi? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném miniaturním bulteriéru Pembroke Welsh Corgi Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Miniature Bull Terrier Pembroke Welsh Corgi Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata miniaturního bulteriéra Pembroke Welsh Corgi Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie miniaturního bulteriéraMiniaturní bulteriér, známý také jako mini býk, pochází z dnes již vyhynulého bílého anglického teriéra a buldoka. Později po linii se genetická skupina znovu zkřížila s jiným plemenem, aby se zmenšila velikost plemene, což přineslo miniaturního bulteriéra.

Miniaturní bulteriér nejenže přichází v menší velikosti než běžný bulteriér, ale také ve více barvách, které zahrnují bílou, černou, žíhanou, červenou plavou a trikoloru. Nejsou náročné na údržbu, takže můžete snadno trávit čas radostí z jejich společnosti, než je udržovat upravené a čisté.

Miniaturní bulteriéři pocházeli ze standardního bulteriéra, který byl vytvořen v Anglii v 19. století, kolem roku 1835. Jakmile už bulteriéři nebyli využíváni k boji, staly se klidnějším plemenem.

Oficiálně byl miniaturní bulteriér přijat v roce 1991 do amerického Kennel Clubu a v roce 1992 se stal jeho samostatným plemenem (dříve to byla jen variace standardního plemene Bull Terrier).Historie Pembroke Welsh CorgiPembroke Welsh Corgi je také známý jako PWC nebo Pem. Je to velmi staré plemeno psa. S kořeny sahajícími až do roku 1107 n. L. Jak název napovídá, pocházejí z Walesu a říká se, že je tam vzali vlámští tkalci. Existuje pohádka, která říká, že dvě děti běhaly lesem a přišly na pohřeb za vílou. Smuteční víly přinesly oběma dětem dvě štěňata corgi. Také se říká, že se používali jako koně pro víly, než se stali pasteveckými psy pro lidi. Na úpatí hnízd Corgis je řada mírně drsnější kožešiny, kterou podle starověké velšské tradice představuje sedlová linie od válečných válečníků.

Jsou to zjevně pastevecké plemeno, ale mají dobrou psí agilitu, poslušnost a herectví. I když jsou malí, jsou to velmi rychlí psi.


Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix velikosti a hmotnosti

Miniaturní bulteriér
Výška: 10 - 14 palců u ramene
Hmotnost: 20 - 35 lb
Životnost: 11-14 let

Pembroke Welsh Corgi
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 24 - 31 lb.
Životnost: 12-15 let
Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix osobnosti

Miniaturní býčí teriér a Pembroke Welsh Corgi mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Miniaturní bulteriér smíchaný s Pembroke Welsh Corgi může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, hluchotu, glaukom, onemocnění ledvin.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Miniaturní bulteriér Pembroke Welsh Corgi Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na miniaturní bulteriéry

Zachránit

Uložit záchranu

Bull Terrier HQ


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů Mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky