PsiMastiff Lab Mix - Mastador
Mastiff Lab Mix, také známý jako Mastador nebo Black Lab Mastiff Mix, je hybridní pes plemene, který je výsledkem chovu mastifa a labradorského retrívra. Toto je obrovský, ale přátelský pes. Bude mít vysokou energii a bude potřebovat někoho, kdo je aktivní a chce, aby se stal součástí jejich každodenního cvičení. Pokusíme se dotknout italských, tibetských a anglických mastifů, ale budeme o nich hovořit primárně obecně. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Mastiff Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Mastiff Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Mastiff Lab Mix
Historie mixu dogy

Mastiff Lab Mix - historie Mastador:Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie mastifů:

miniaturní mix bíglů pinčů

Mastiff je další starověké plemeno, je to jedno z nejstarších známých plemen psů. Mastiff pochází ze starodávného plemene psů zvaného Molosser. Tito psi byli uctíváni po celém světě od Řeků, Egypťanů a Římanů. Vzhledem ke své velikosti byli zjevně chováni k lovu a stráži. Bohužel byly také použity pro zábavu v bojích proti jiným divokým zvířatům. Například býci a medvědi. Návnady na býky a medvědy byly v Anglii zakázány v roce 1835 a toto plemeno téměř zmizelo, když byly zakázány sporty jako návnady na býky, návnady na medvědy a psí zápasy. Během světových válek nebyl chov mastiffů na prvním místě v seznamu priorit a plemeno téměř znovu zmizelo. Většina vysoce agresivních tendencí byla z nich vyšlechtěna, aby vytvořila poslušnějšího, ale přesto odvážného a ochranného psa. Stále dělá dobrého hlídacího psa a strážného psa. Má rád věci kolem sebe, aby byly hezké a klidné, ne v prostředí s vysokou energií.Skvělá videa štěňátek Mastiff Lab Mix


Mastiff Lab Mix Velikost a hmotnost

Mastiff a Lab Mix - MastadorVelikost a hmotnost

Doga

Výška: 28-36 palců na rameni

Hmotnost: 120 - 240 lb.

Životnost: 10 - 12 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

mopslíka smíchaného s německým ovčákem

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letMastiff Lab Mix Osobnost

Mastiff Black Lab Mix - MastadorTemperament

Mastador je ostražitý, láskyplný a přátelský pes.Jsou definovány spíše jako ochranné a ne agresivní. Pokud však bude vyprovokován nebo dojde ke skutečné a okamžité hrozbě, zapne ochrannou možnost. To je jen dobrý, šťastný pes. To by byl pěkný přírůstek do rodiny, ale měl by být sledován s jeho velikostí, pokud jsou kolem opravdu malé děti.Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamoceného, ​​protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Mastiff Lab Mix Health

Mastiff Lab Mix - MastadorZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s mastinem může být náchylnáOCD, problémy s očima, epilepsie, problémy se srdcem, nadýmání, záchvaty, problémy s ledvinami, rakovina, dysplázie kloubů, kožní problémy, infekce studeného ocasu a uší.

Péče o mix mastinů

Mastiff Lab Mix - MastadorKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba mají velmi krátký kabát a kůlnu. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

pitbull černobílý

Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes pro brambory na gauči, protože chce být aktivní se svými lidmi. Avšak nižší energetická hladina mastifa jistě neutralizuje vyšší Lab energii.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Mastiff Lab Mix krmení

Mastiff Lab Mix - krmení Mastador

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

jak dlouho žijí pekingští psi

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky