Psi

Labradorský retrívr Saint Bernard Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu labradorského retrívra a svatého Bernarda. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Laboratoř je známá tím, že je inteligentní, laskavá a odchozí. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako labradorský retrívr nebo svatý bernard? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu labradorského retrívra Saint Bernard.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Labradorského retrívra Saint Bernard Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata labradorského retrívra Saint Bernard Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu labradorského retrívra Saint Bernard

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie labradorského retrívracorgi francouzský buldočí mix

Labradorský retrívr, nazývaný také laboratoř, je pes s retrívrskou zbraní - odtud název. Labrador je jedním z nejpopulárnějších plemen psů nejen ve Spojených státech, ale také ve Velké Británii. Toto plemeno je také často trénováno jako pomocné zvíře se zdravotním postižením a dodnes je ceněné jako sportovní a lovecký pes.

Labradorský retrívr, známý jako milující, loajální a inteligentní plemeno, je silnou volbou mezi rodinami pro typy psů, které si můžete přivést domů. Jsou skvělí s dětmi a rádi hrají, jak jen mohou, takže rodinné dobrodružství je pro ně stejně vzrušující jako pro rodinu.

Labradorský retrívr pochází z Kanady a Velké Británie. Předkové labradorského retrívra - vodního psa třezalky - byli v Anglii. Současně v Kanadě začal třezalka vodní pes ztrácet počet kvůli problémům s karanténou vztekliny.

Ve třicátých letech 20. století bylo z Newfoundlandu do Evropy dovezeno mnoho předků tohoto plemene, které se používalo pro gundogy. Od 80. let 18. století se 3. hrabě z Malmesbury, 6. vévoda z Buccleuchu a 12. hrabě z domova spojili, aby chovali současného labradorského retrívra.

Pokud jde o historii podtypů labradorského retrívra, pro toto plemeno existuje možnost žluté a čokoládové. První žlutý labradorský retrívr se narodil v roce 1899, zatímco první čokoládový labradorský retrívr byl založen ve třicátých letech minulého století. K dispozici je také černý labradorský retrívr.Historie svatého BernardaSvatý Bernard, také známý jako alpský španěl, sv. Bernhardog nebo Bernhardinner, je velmi staré plemeno psa, pocházejícího převážně z francouzských Alp. Předkové svatého Bernarda mají podobnou historii a původ jako Sennenhundové. St. Bernard je také označován jako alpský salašnický pes nebo alpský honácký pes, šlo o velké farmářské psy farmářů a mlékáren, zejména francouzských Alp, strážců hospodářských zvířat, pasteveckých psů a tažných psů i loveckých psů , pátrací a záchranné psy a hlídací psi. Jsou považováni za potomky velkých plemen psů přivedených do Alp starými Římany.
Nejstarší písemné záznamy o plemeni sv. Bernarda pocházejí od mnichů, kteří žili a pracovali v hospici ve Velkém průsmyku sv. Bernarda v roce 1707. Obrazy a kresby psa však pocházejí ještě dříve. Byl tam slavný svatý Bernard, jménem Barry (někdy hláskovaný Berry), který údajně zachránil někde mezi 40 a 100 životy jako pátrací a záchranný pes. V Cimetière des Chiens je pomník Barrymu a jeho tělo bylo uchováno v Přírodovědném muzeu v Bernu. Dalším slavným psem byl Rutor, věrný společník kněze fr. Pierre Chanoux pojmenovaný podle vrcholu Tête du Rutor nad průsmykem Malý sv. Bernard. Klasický St. Bernard vypadal velmi odlišně od dnešního St. Bernarda kvůli křížení. Těžké zimy od roku 1816 do roku 1818 vedly ke zvýšenému počtu lavin a zabíjely mnoho psů používaných k chovu, zatímco prováděli záchranu. Po jejich zmenšujícím se počtu došlo k pokusu o zachování plemene, zbývající sv. Bernardové byli zkříženi s Velkou Pyrenejí přivezenou z kolonie Velké Pyreneje v padesátých letech 19. století. Velké Pyreneje nebyly nejlepším plemenem psů pro intenzivní pátrací a záchranné práce, protože jejich dlouhé vlasy zmrzly a zatěžovaly je.
Mniši vycvičili mladší psy na pátrací a záchranné práce tím, že nechali mladší psy sledovat a učit se od starších psů.
Švýcarský klub St. Bernard byl založen v Basileji dne 15. března 1884. St. Bernard bylo vůbec první plemeno zapsané do švýcarské plemenné knihy v roce 1884 a standard plemene byl definitivně schválen v roce 1888. Od té doby bylo plemeno švýcarský národní pes.
Psi v hospici sv. Bernarda byli pracovní psi, kteří byli menší než dnešní psi sv. Bernarda. Původně o velikosti německého ovčáka. Dává smysl, že trochu menší pes by fungoval lépe než větší. Svatý Bernard se rozrostl na velikost dnešního psa, protože kynologické kluby a výstavy psů zdůrazňovaly vzhled nad pracovní schopností psa.


Labradorský retrívr Saint Bernard Mix Velikost a hmotnost

labradorský retrívr
Výška: 21 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 55 - 80 lb.
Životnost: 10 - 12 let

bernardýn
Výška: 28 - 35 palců v rameni
Hmotnost: 140 - 120 lb.
Životnost: 8-10 let
Labradorský retrívr Saint Bernard Mix osobnosti

Labradorský retrívr a svatý Bernard mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Labradorský retrívr Saint Bernard Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Labradorský retrívr smíchaný se svatým Bernardem může být mimo jiné náchylný na kloubní dysplazii, patelární luxaci, OCD.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Labradorský retrívr Saint Bernard Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Labradorský retrívr Saint Bernard Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na labradorský retrívr

Lab Friends

Záchrana laboratoře

MLRR


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky