Psi

Jack Russell Poodle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Jack Russell a Poodle. To je také označováno jako aJack-A-Doodle, Jackadoodle, Jackpoo, Jackdoodle, Jackapoo a Poojack.Oba jsou velmi přátelští a milí psi. Jack Russell může být trochu feistérnější chlap. To se stalo velmi běžným hybridním a designovým psem. Při získávání buďte velmi opatrní, protože se jedná o běžné plemeno, které pochází z Puppy Mills. Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých mixů Jack Russell Poodle. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Jack Russell Poodle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Jack Russell Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Jack Russell Poodle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Jack Russell Terrier Pudl Mix - Jackadoodle
Jack Russell Terrier Pudl Mix - historie Jackadoodle

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudla, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů Jack Russell. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobří psi, ale velmi energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.

Historie Jacka RussellaJack Russell teriér nebo Parsons Russell jej pojmenoval od reverenda Johna Russella, který choval jeden z nejlepších kmenů teriérů pro práci lišky v anglickém Devonshiru v polovině 19. století. Reverend Russell měl vášeň pro lov lišek a chov psů lovících lišky. Jack Russell teriéři jsou typem nebo kmenem pracovního teriéra; nejsou čistokrevní v tom smyslu, že mají širokou genetickou výbavu, široký standard a nechová se typově. To je důsledek toho, že byl od počátku na počátku 19. století chován přísně k lovu a od té doby jeho zachování jako pracovního plemene. Široký standard, rozmanité genetické pozadí založené na letech omezeného příbuzenského křížení a širokého křížení a velké rozmanitosti velikosti a typu, jsou hlavními charakteristikami, díky nimž je tento kmen teriéra známého jako Jack Russell tak jedinečným a všestranným pracovním teriérem.Úžasná videa Jack Russell Terrier Poodle Mix - štěňata Jackadoodle


Jack Russell Terrier Pudl Mix - Jackadoodle velikost a hmotnost

Pudl

býčí pes shih tzu

Výška: 18-24 palců na rameni

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 8-15 let


Jack Russell teriér - Parsons Russell

Výška: 10 - 15 palců na rameni

mix kokršpaněla basetového ohaře

Hmotnost: 14 - 18 lb.

Životnost: 13-16 letJack Russell Terrier Poodle Mix - osobnost Jackadoodle

Jedná se o velmi vstřícné a přátelské psy. Mohou být někdy tvrdohlaví a nezávislí, ale přátelští k jiným zvířatům a dětem. Bude to velmi přátelský pes, který by mohl být trochu odvážný se smíšeným teriérem. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Jack Russell Terrier Poodle Mix - Jackadoodle Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Směs Jack Russell Poodle může být náchylná k:Addisonova nemoc, nadýmání, Cushings, epilepsie, hypotyreóza, oční problémy, patelární luxace, Von Willebrandova choroba, hluchota, dysplázie kloubů, kožní problémy,

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Jack Russell Terrier Pudl Mix - péče o Jackadoodle

Jaké jsou požadavky na péči?

Směs Jack Russell Poodle by měla být velmi snadnou údržbou. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všem psům bude mít lepší výkon, pokud budou mít dostatek pohybu. To by měl být pes s vyšší energií, který bude potřebovat cvičení. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

směs mini pudlů zlatého retrívra

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Jack Russell Terrier Pudl Mix - krmení Jackadoodle

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky