Psi

Greyhound Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu chrtů a labradorského retrívra. Jsou to laskaví a milí psi, kteří se v mnoha ohledech liší. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a jsou to lidé. Greyhound je jedním z nejvíce špatně zacházených psů v závodním průmyslu. Podepište prosím naši petici, abyste zastavili dostihy chrtůtady.Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu chrtů Greyhound. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Greyhound Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Greyhound Lab Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

směs australského ovčáka husky na prodej


Zde je několik obrázků Greyhound Lab Mix
Historie mixu chrtůVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu po dobu více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie chrtů:

černé a bílé pitbull

Chrti jsou nejstarší čistokrevní psi, kteří pocházejí z doby faraonů. První záznamy o chrtích psech se objevují asi před 8 000 lety a jsou jediným plemenem psů, o kterém se v Bibli zmiňuje jméno. Ve starověkém Egyptě byli chrti ctěni jako bohové a vlastnit je smí pouze královská rodina. Žádný jiný pes není tak úzce spojen s rychlostí, ladností a celkovou hbitostí jako chrt. Po celá tisíciletí byli chrti chováni a chováni jako loveckí psi, jejichž horlivá schopnost rozpoznat kořist a její pohyb pomocí jejich bystrého zraku a sledovat a zachytit tuto hru neuvěřitelně vysokou rychlostí,Skvělá videa štěňat Greyhound Lab Mix


Greyhound Lab Mix Velikost a hmotnost

Chrt

Výška: 27 - 30 palců na rameni

Hmotnost: 57-88 lb.

Životnost: 10 - 12 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

peke-a-tese

Životnost: 10-14 letGreyhound Lab Mix Osobnost

Greyhound Black Lab Mix temperament

Chrt je známý tím, že je tichý a důstojný. Oba tito psi pocházejí z loveckých zvířat a mohou mít silnou kořist, takže je důležité je co nejdříve představit dalším psům. Chrt je velmi klidný pes, dokud opravdu nevzlétne. Bude to nesmírně milující pes, který vás přivítá ocasem. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu samotnou, protože sama nebude mít dobré výsledky. Chce být s smečkou.Greyhound Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s chrtem může být náchylná k dysplázii kloubů, rakovině a nadýmání.Greyhound Lab Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit velmi mírný shedder. Greyhound se sotva vrhá a je velmi snadný, pokud jde o péči. Lab je velmi těžký shedder a udělá vám jeho barvu srsti, když se o vás otře. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

shih tzu jezevčík mix štěně

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. To pravděpodobně nebude dobrý pes na gauč. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Je důležité zaměřit se na mnoho krátkých školení, aby neztratili pozornost. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení chrtů v laboratoři

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

směs ovčáckého honiče

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky