Psi

The Great Pyrenees Shiba Inu Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Velké Pyreneje a Shiba Inu. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Velké Pyreneje jsou známé tím, že jsou nebojácné, trpělivé a sebevědomé. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Velké Pyreneje nebo Shiba Inu? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Great Pyrenees Shiba Inu.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Great Pyrenees Shiba Inu Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Shiba Inu Mix z Great Pyrenees.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Great Pyrenees Shiba Inu Mix History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Velká historie PyrenejíVelké Pyreneje byly původně chovány k ochraně stád ovcí a koz - především před vlky - v Pyrenejích ve Francii a ve Španělsku. Svůj název zjevně dostal podle této horské oblasti. Ve Velké Británii a ve většině Evropy je známý jako Pyrenejský salašnický pes. Kdysi byl znám jako francouzský královský pes. Je vysoce přizpůsobený velmi chladnému počasí a je nádherně ohromujícím plemenem psů. Je to také starodávné plemeno psů, jehož předkové se vraceli téměř před deseti až jedenácti tisíci lety. Vždy byli chováni s úmyslem pomoci pastýřům. Dodnes je můžete vidět uvnitř stáda ovcí, mísit se s nimi a udržovat v nich cokoli, co by stádu mohlo ublížit. Ze všech pracujících psů je sledování práce v Pyrenejích velmi fascinující věcí.Historie Shiba InuShiba Inu je původem z Japonska, kde existuje po staletí a původně se používal jako lovecký pes na velkou zvěř. Je také známý jako japonský trávník, japonský kartáčovaný pes nebo japonský pes malé velikosti. Málem vyhynuli během druhé světové války. Po válce zůstaly pouze tři linie Shibas. Vypuknutí psince v roce 1952 ohrožovalo také toto plemeno. Pro záchranu psů byl zahájen šlechtitelský program, který kombinoval dva různé typy Shibas: jeden, podsaditý, těžší vykostěný pes nalezený v horských oblastech a používaný k lovu a leggier typ nalezený v jiných částech Japonska.
Toto plemeno bylo poprvé dovezeno do Spojených států v roce 1954, ačkoli až do konce 70. let se neuskutečnil žádný vážný dovoz pro chov nebo předvádění. První vrh se narodil v roce 1979.


Velké Pyreneje Shiba Inu Mix velikost a hmotnost

Velké Pyreneje
Výška: 25-32 palců na rameni
Hmotnost: 85-115 lb.
Životnost: 10-12 let

Shiba Inu
Výška: 15 - 20 palců v rameni
Hmotnost: 23 - 28 lb.
Životnost: 12 - 15 let
Great Pyrenees Shiba Inu Mix Personality

Velké Pyreneje a Shiba Inu mohou být trochu odvážné. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Great Pyrenees Shiba Inu Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Velké Pyreneje smíchané s Shiba Inu mohou být mimo jiné náchylné na dysplázii kloubů, problémy se srdcem, rakovinu kostí.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Skvělá péče o mix Shiba Inu z Pyrenejí


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsi velkých Pyrenejí Shiba Inu

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Velké odkazy na Pyreneje

GPRA

Velká pyrenejská záchrana

Velká pyrenejská záchranná společnost


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Malamutský zlatý retrívr Mix

Mix zlatého retrívra border kolie

Dobrmanský zlatý retrívr Mix

Mastiff Golden Retriever Mix

Shar Pei Zlatý retrívr Mix