Psi

The Great Dane Neapolitan Mastiff Mix, je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu dogy a neapolské dogy. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Německá doga je známá tím, že je oddaná, přátelská a rezervovaná. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako doga nebo neapolský doga? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné neapolské mastinské doge Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Great Dane Neapolitan Mastiff Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka doga neapolské dogy mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Great Dane Neapolitan Mastiff Mix Historie

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Great Dane History

směs býčí dogy cane corso

Již ve 14. – 13. Století před naším letopočtem se ve starověkém Řecku objevují ve freskách z Tiryns velcí chrty připomínající Velké Pyreneje. Po mnoho následujících století se tito velcí honiči stále objevují po celém starověkém Řecku. Molossianský chrt, suliotský pes a specifické dovozy z Řecka byly použity v 18. století ke zvýšení postavy honičů v Rakousku a Německu a vlkodavů v Irsku. Větší psi jsou vyobrazeni na mnoha runových kamenech ve Skandinávii, na ražení mincí v Dánsku od pátého století našeho letopočtu a ve sbírce staro norských básní. Zoologické muzeum v Kodani pojme nejméně sedm koster velmi velkých loveckých psů, které se datují od pátého století př. N. L. Do roku 1000 n. L. Je zřejmé, že velmi velké psy byly součástí naší historie i před tisíci lety. V polovině roku 1500 dovezla středoevropská šlechta z Anglie silné psy s dlouhými nohami. Tito angličtí psi pocházeli z kříženců mezi anglickou Velkou Pyrenejí a irskými vlkodavy. Od začátku roku 1600 se tito psi chovali na dvorech německé šlechty, zcela mimo Anglii.
Účelem těchto extrémně velkých psů bylo lovit medvědy, kance a jeleny. Oblíbení psi museli zůstat přes noc v ložnicích svých pánů. Tito takzvaní komorní psi tam byli, aby chránili prince, zatímco spali před zabijáky.

Historie neapolské dogy

Neapolský doga, nazývaný také Mastino / Mastini nebo Mastino Napoletano, pochází z Itálie a po staletí byl vždy používán jako strážce a obránce rodiny a majetku. Neapolský doga je starodávné plemeno psů, které roste do obrovské velikosti.

Kromě velkých zvířat je neapolský doga pokrytý uvolněnou kůží a vráskami s kabátem, který může mít více barev, například černou, modrou, mahagonovou a žlutohnědou.

Neapolští mastifové neuvěřitelně chrání svůj domov a rodinu. Láskyplný, láskyplný a loajální znamená, že neapolský doga ochrání jejich rodinu za každou cenu; nebojácný mazlíček.

Neapolský doga je pes typu Molosser a lze jej vystopovat tisíce let. Neapolský mastin byl v jednom okamžiku vyškolen na návnadu býků, medvědů a jaguárů.

Neapolský doga byl v Evropě velmi populární, ale bohužel bylo toto plemeno po druhé světové válce téměř ztraceno. Po válce vytvořil italský malíř Piero Scanziani chovatelskou stanici, aby vzal psa neapolského mastifa, který pobíhal v jižní Itálii, a vytvořil z něj formální plemeno. Anglický doga byl použit k chovu nyní oficiálního neapolského doga.

Klub neapolských mastinů v Americe byl založen v roce 1973; a v 90. letech byla založena Americká asociace neapolských mastifů a Klub neapolských mastinů v USA. Nakonec v roce 2004 americký Kennel Club uznal toto plemeno v roce 2004.


Great Dane Neapolitan Mastiff Mix Velikost a hmotnost

německá doga
Výška: 28 - 34 palců v rameni
Hmotnost: 100 - 200 lb.
Životnost: 7-10 letlaboratorní směs aljašského malamuta

Neapolský mastin
Výška: 24 - 30 palců u ramene
Hmotnost: 110 - 150 lb
Životnost: 8 - 10 let


Great Dane Neapolitan Mastiff Mix osobnosti

Německá doga a neapolský doga mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Německá doga neapolská doga mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Německá doga smíchaná s neapolským doga může být mimo jiné náchylná k dysplázii kloubů, nadýmání, alergiím, problémům s očima.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Great Dane Neapolitan Mastiff Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

německý ovčák smíchaný s pitbulem

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Německá doga krmení neapolskými dogy

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Great Dane Odkazy

Great Dane Rescue

HH Dane

Záchrana GD Rocky Mountain


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Malamutský zlatý retrívr Mix

Mix zlatého retrívra border kolie

Dobrmanský zlatý retrívr Mix

Mastiff Golden Retriever Mix

Shar Pei Zlatý retrívr Mix