Psi

Great Dane Lab Mix - Labradane
Great Dane Lab Mix, také známý jako Labradane nebo Black Lab Great Dane Mix, je hybridní mix plemene psa, který je výsledkem chovu dogy a labradorského retrívra. Toto je přátelský pes s vysokou energií. Jsem si jistý, že už jen zmínka o tom způsobí, že si člověk opravdu pomyslí, jestli je to pro ně pes. Je to zjevně velký pes, ale je také energický a přátelský. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Great Dane Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Great Dane Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Great Dane Lab Mix
Great Dane Lab Mix History

Great Dane Lab Mix - Labradane History:

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

směs cane corso bullmastifů

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Great Dane History:

Německá doga je starodávné plemeno, je to jedno z nejstarších známých plemen psů. Předchůdce toho, co dnes známe jako Německá doga, lze najít na artefaktech ze starověkého Egypta, Babylonie a Tibetu starých až 3000 let před naším letopočtem. S těmito starými starými psy se obchodovalo mezi Syřany, Římany a Řeky a chovali se se psy typu mastiffů, kteří se pomalu vyvinuli v to, co máme dnes. Původně byli chováni k lovu kance a jiných velkých zvířat. Přesčas byl jejich agresivnější kořistem poháněný instinkt a temperament vychován zpět, aby nám poskytl poslušnějšího psa, jakého dnes známe. Předpokládá se, že tento méně agresivní temperament Němci překvapivě chovali.

Jedná se o jemného obra, který má sladkou povahu. Je láskyplný, skvělý k dětem a touží potěšit ho snadným trénováním, což je důležité pro jeho velikost. Stejně jako všichni psi miluje být součástí smečky a miluje společnost lidí a vždy bude tam, kde jsou jiní nebo v centru rodinné činnosti. I když je to obr, pravděpodobně to není nejlepší hlídací pes, protože je obvykle velmi přátelský k cizím lidem.Skvělá videa štěňátek Great Dane Lab Mix


Great Dane Lab Mix Velikost a hmotnost

Great Dane and Lab Mix - LabradaneVelikost a hmotnost

německá doga

Výška: 28-34 palců na rameni

Hmotnost: 100 - 200 lb.

Životnost: 6-8 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letGreat Dane Lab Mix Osobnost

Great Dane Black Lab Mix - LabradaneOsobnost

Labradane je ostražitý a přátelský pes.Jeho impozantní velikost může lidi oklamat. Stejně jako všechny laboratoře a jejich směsi touží po pozornosti a chvále. Je to skvělý společník a bude se dobře chovat s ostatními dětmi a psy v domě. Může mít trochu vysoké energie a cvičení je nutností. Pokud nejste aktivní člověk, vyhněte se tomuto muži za každou cenu.Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše laskavý a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Great Dane Lab Mix Health

Great Dane Lab Mix - LabradaneZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s doga může být náchylnávývojové problémy, nadýmání, rakovina kostí, chirurgické problémy, srdeční problémy, OCD, oční problémy, epilepsie, dysplazie kyčelního a loketního kloubu, kožní problémy, infekce studeného ocasu a uší.

Great Dane Lab Mix Care

Great Dane Lab Mix - LabradaneKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba mají velmi krátký kabát a kůlnu. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes na gauč, protože chce být aktivní se svými lidmi. Je pravděpodobné, že tato směs bude mít poměrně vysokou energetickou hladinu, takže si ji pamatujte, než ji získáte.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Great Dane Lab Mix krmení

krysí teriér hnědé a bílé

Great Dane Lab Mix - Labradane Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky