Psi

Golden Retriever Miniature Schnauzer Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu zlatého retrívra a miniaturního knírače. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Zlatý retrívr je známý tím, že je přátelský, spolehlivý a inteligentní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako zlatý retrívr nebo miniaturní knírač? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o nádherném mixu kníračů Golden Retriever.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Zlatého retrívra s kníračem. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka miniaturního knírače Golden Retriever.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu miniaturního knírače zlatého retrívra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie zlatého retrívra

Podle amerického Kennel Clubu čtete historii druhého nejoblíbenějšího psa ve Spojených státech. Retrívr byl vyvinut ve Skotsku na horském statku sira Dudleye Majoribanka, později známého jako lord Tweedmouth. Jako mnoho lidí své doby strávil spoustu času pokusy o zdokonalení různých plemen. Ve skutečnosti tento chlap strávil velkou část svého života chováním všech druhů různých psů, aby získal různá plemena. Byl vášnivým lovcem vodních ptáků, takže se zlatým retrívrem hledal silného, ​​vášnivého lovce, ale také psa, který byl v domácnosti vyrovnaný. Prostřednictvím různých iterací a chovu mnoha různých plemen psů se pomalu objevil zlatý retrívr.
Kennel Club v Anglii oficiálně uznal zlatého retrívra jako samostatné plemeno v roce 1911. V té době byli klasifikováni jako „retrívr - žlutý nebo zlatý“. V roce 1920 byl název plemene oficiálně změněn na Zlatý retrívr. AKC toto plemeno oficiálně uznala v roce 1932.mix malamut shiba inu


Historie miniaturních kníračů

Miniaturní knírač, nazývaný také Zwergschnauzer (trpasličí knírač), vznikl v Německu v polovině 19. století.

Miniaturní knírač, který je milovníkem rodiny ze všech stran, je skvělým mazlíčkem. Vzhledem k jeho velikosti a úrovni energie není překvapením, že miniaturní knírač byl v roce 2013 17. nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.

Jeho popularita ho udržovala před vyhynutím, když se jeho počet během první světové války snížil, což lze připsat jeho šťastné a pozitivní osobnosti. Lidé milují jeho milující, starostlivou a hravou povahu.

Miniaturní knírač byl původně chován k lovu potkanů ​​a také jako strážní psi na farmách. Miniaturní knírač byl vytvořen křížením standardního knírače s jinými menšími plemeny, jako jsou miniaturní pinč, affenpinscher a možná další menší zvířata, jako je pudl a pomeranian. Neexistují žádné přesné záznamy o tom, jak byl miniaturní knírač vytvořen, ale nejstarší záznam o miniaturním knírači je z října 1888.

V první a druhé světové válce, stejně jako u mnoha plemen, miniaturní knírač téměř vymřel z války. Ale brzy po první světové válce popularita miniaturního knírače rostla a od té doby je na vysoké úrovni.

Největší změnou z původního miniaturního knírače na modernější verzi je barva. Miniaturní knírači bývali červení, černí a pálení, žlutí nebo jednobarevní. Dnes; Miniaturní knírači jsou však obvykle odstíny černé a stříbrné.

Miniaturní knírač byl přijat do amerického Kennel Clubu v roce 1926, což bylo pouhé dva roky poté, co bylo plemeno představeno ve Spojených státech.


Velikost a hmotnost miniaturního knírače zlatého retrívra

Zlatý retriever
Výška: 20 - 24 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 75 lb.
Životnost: 10 - 12 letMiniaturní knírač
Výška: 12 - 14 palců v rameni
Hmotnost: 12-20 lb
Životnost: 12 - 15 let


Zlatý retrívr miniaturní knírač osobnost

Zlatý retrívr a miniaturní knírač mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Zlatý retrívr miniaturní knírač mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Zlatý retrívr smíchaný s miniaturním kníračem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, rakovinu, kožní onemocnění.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o miniaturní knírače zlatého retrívra


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

mix cavalier king charles spaniel beagle

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí miniaturních kníračů zlatého retrívra

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na zlatý retrívr

GRRA

Přijměte zlatou

Zlaté srdce


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Border Collie Lab Mix

Boxer Lab Mix

Boxer Pitbull Lab Mix

Laboratorní mix Catahoula

Doberman Lab Mix