Psi

Německý krátkosrstý ohař Weimaraner Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu německého krátkosrstého ohaře a Výmarského ohaře. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Německý ohař krátkosrstý je známý tím, že je inteligentní, odvážný a trénovatelný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako německý ohař krátkosrstý nebo výmarský ohař? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném německém krátkosrstém ohaři Weimaraner Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně německého krátkosrstého ohaře Weimaraner Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata německého krátkosrstého ohaře Weimaraner Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

mix bernardského baseta
Historie mixu německého ohaře s krátkosrstým ohařem

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Německý ohař krátkosrstý historieRané iterace německého ohaře krátkosrstého (GSP), sahající až do 17. století. Jemné doladění německého ohaře krátkosrstého a vytvoření víceúčelového loveckého psa, jak je známe dnes, však probíhalo v polovině až na konci devatenáctého století. Zjevně se podobají německému dlouhosrstému ohaři a jsou potomky španělských ohařů a krevních psů. Do chovu byla vržena další plemena při pokusu získat psa, který fungoval stejně dobře na vodě i na souši. Toto plemeno bylo uznáno americkým Kennel Clubem (AKC) v roce 1930. Během druhé světové války byli téměř vyhlazeni v Německu se psy poslanými do jiných evropských zemí k bezpečnému chovu. Vždy byli velmi dobrým loveckým psem, a proto byli oblíbeným chovatelem a chovem.Historie výmarského ohařeWeimaraner je také známý jako Raner. Je to poměrně velký pes, který začal na počátku 19. století. Stejně jako většina plemen psů byla původně chována pro lov. Brzy na to byli zvýhodněni královskou hodností. Byli zvyklí lovit velkou zvěř, jako je kanec, medvěd a jelen. Teprve později byly použity k lovu malých zvířat, jako jsou slepice, králíci a lišky.
Weimaraner je univerzální zbraňový pes. Jméno pochází od velkovévody Saska-Weimar-Eisenachu Karla Augusta. Byl vášnivým lovcem. Zjevně to nebylo z jeho jména, ale spíše z jeho soudu se sídlem ve městě Weimar (nyní ve státě Durynsko v současném Německu).


Německý ohař krátkosrstý ohař Mix velikost a hmotnost

Německý ohař krátkosrstý
Výška: 21 - 25 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 70 lb.
Životnost: 12 - 14 let

mix kníračů shih tzu

Výmarský ohař
Výška: 23 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 85 lb.
Životnost: 11-14 let
Německý ohař krátkosrstý ohař mix osobnosti

Německý ohař krátkosrstý a Weimaraner mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Německý ohař krátkosrstý ohař mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Německý ohař krátkosrstý smíchaný s Weimaranerem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, oční onemocnění, von Willebrandovu chorobu.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Německý ohař krátkosrstý ohař Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

štěňata malamutské vlčí směsi na prodej

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

směs čínských chocholatých teriérů

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Německý ohař krátkosrstý ohař mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Německý ohař krátkosrstý odkazy

Záchrana SE GSP

GSPCA

Záchrana SE GSP


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Border Collie Lab Mix

Boxer Lab Mix

Boxer Pitbull Lab Mix

Catahoula Lab Mix

Doberman Lab Mix