Psi

Rotvajlerův německý ovčák Pitbull Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a rotvajlerem a pitbullem. Je to vlastně rotvajler smíchaný s německým ovčákem a Pitem. Mohou to být oba velmi ochranní psi, i když samy o sobě velmi milí, takže je vždy třeba je pozorovat opatrně. Nezískávejte tohoto psa, protože chcete směsice těch nejhorších psů. Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na další informace o štěňátkách mixu německého ovčáka Pitbull Rotvajlera, temperamentu a štěňátkách německého ovčáka Pitbull Rotvajlera na prodej.

I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák smíchal štěně rotvajlera a pitky. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle jde o mix německého ovčáka a rotvajlera Pitbulla.



Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.




Zde je několik obrázků německého ovčáka Pittbull Mix Rotvajlera




Historie mixu německého ovčáka Rotvajlera Pitbull

Zde je krátká historie pastýře i rotvajlera. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.



Rotvajler pochází z velkého psa, podobně jako doga, kterého si Římané přivezli do Německa, aby řídili dobytek. Cestou se chovali mastifové s místními psy. Na jihu Německa o 600 let později byly při vykopávkách objeveny pozůstatky červené kachlové vily, které vedly k přejmenování města na Ras Wil. Jejich základní použití bylo dvojnásobné. Byly používány k řízení dobytka a k ochraně před zloději, když byl dobytek prodán. Kromě těchto dvou hlavních účelů se také používaly k tažení vozíků s masem. Od těchto počátků se stále používají jako pracovní pes v policejní práci a dokonce v pasení. Jsou známí jako agresivní plemeno, ale pokud jsou správně zacházeni a socializováni, mohou být skvělými rodinnými psy. Je klidný a sebevědomý, odvážný, ale ne agresivní, pokud necítí ohrožení svého lidu. Má sklon být rezervovaný vůči cizím lidem, je inteligentní a když je trénovatelný, může mít tvrdohlavý pruh. Ženy bývají láskyplnější a snáze se ovládají než muži.


Pitbull:

bullmastiff pitbull mix štěňata na prodej

Americký stafordšírský teriér, známý také jako Amstaff, je středně velké, krátké plemeno amerického psa. Je to plemeno tyranského typu a mohlo by být uznáno jako pitbull. Bylo vytvořeno několik plemen psů, aby se účastnili krvavých sportů a byli dobří. Bojovali mezi sebou nebo pracovali společně proti vsazenému medvědu nebo býkovi a diváci sázeli na to, kdo vyhraje. Naštěstí takové odpudivé zábavy a potěšení již nejsou legální. U většiny plemen psů nikdo opravdu neví, jaké je jejich skutečné genetické složení, protože ke specializovanému chovu vždy došlo k získání určitých rysů. Zejména u tohoto plemene jsme si jisti, že lidé se zájmem o krevní sporty spojili podsaditou stavbu a potrestání čelistí starých buldoků s vrozenou odvahou a hravostí teriérů a vytvořili plemena teriérů býčích typů. Přestože má jeho název Staffordshire, původně byl vyšlechtěn v devatenáctém století v Birminghamu, nikoli ve Staffordshire. Jedná se o plemeno typu Pit Bull, Bully, u kterého došlo ke změně názvu. I když stále existují lidé, kteří bojují se psy pro potěšení, dnes dobře vychovaný AmStaff je mnohem více společenským psem než jeho předkové bojující v boxech.




Úžasná videa štěňat německého ovčáka Rotvajlera Pitbulla Mixa


Velikost a hmotnost německého ovčáka Rotvajlera Pitbull

ROTTWEILER
Výška: 22-27 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 130 lb.
Životnost: 8-10 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Pitbull:

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 62 - 88 lb.

Životnost: 10 - 15 let


Německý ovčák Rotvajler Pitbull mixoval osobnost

Německý ovčák Rottweiler Mix je ve skutečnosti většinou klidný pes. Určitě mohou být agresivní vůči lidem a agresivní vůči jiným psům. Je nesmírně důležité, abyste je co nejvíce socializovali. To platí pro všechny psy, socializace je klíčem k dobře vychovanému psu! Budou vyžadovat hodně cvičení a ocení, že za ně bude míč často házen. Rovněž si užijí dlouhé procházky a túry, což je pro jejich klouby snazší než běh. Neudělají dobře, když zůstanou dlouho v domě sami. Je energický a jeho chování bude mnohem lepší, pokud mu dáte cvičení, které potřebuje.


Německý ovčák Rotvajler Pitbull Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Rotvajler smíchaný s německým ovčákem a Pitbullem může být náchylný k následujícím: Dysplázie kyčle a loktů

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.

mix pudla a pomeranian

Německý ovčák Rotvajler Pitbull Mix Care

Vzhledem k tomu, že se rotvajler i německý ovčák vrhají po celý rok, můžete očekávat, že se váš mix německého ovčáka v rotvajleru prolévá také po celý rok. Pastýř se vrhá mnohem agresivněji než Rottie a jáma se vůbec nevylévá, takže podle toho, který z nich je nejrozšířenější, záleží na tom, kolik by se mohli zbavit. Ujistěte se, že máte kolem sebe dobré vakuum, abyste po nich mohli uklidit. Budete také chtít zajistit, aby byly kartáčovány několikrát týdně, aby nedocházelo k úplnému vylučování. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Čím více si je zvyknete na kartáčování, tím více si to užijí. Ujistěte se, že je česáte od hlavy k ocasu a snášíte je.


Německý ovčák Rotvajler Pitbull Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky