Psi

Směs německých ovčáků je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a ukazatelem. Jsou to různé typy ukazatelů, ale my se zaměříme na německého krátkosrstého ukazatele. Bude to tedy německý krátkosrstý ohař německý ovčák Směs je někdy známá jako ohař německého ovčáka. Ukazatel je primárně lovecký pes, takže to vytváří zajímavou směs.je můj pes část kojot

I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák smíchal s štěňátkem ukazatele. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu německého ovčáka
Historie mixu německého ovčáka

Zde je krátká historie Pastýře i Ukazatele. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by mohl být použit pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.

Pokud jste někdy obdivovali všestrannost, atletiku a vytrvalost desetibojařů, budete obdivovat německého krátkosrstého ohaře. Zda můžete žít s takovým energickým, silným a náročným společníkem, je úplně jiná věc. Tento lovecký pes byl vyšlechtěn, aby zvládl všechno, včetně toho, že byl pozorným, rodinně milujícím společníkem a hlídacím psem. Několik plemen je všestrannějších - a náročnějších na energii a pozornost jejich majitelů.

Německý ohař krátkosrstý je skvělou volbou pro velmi aktivní rodiny. Pokud jste ten typ člověka, který je stále venku a chce s sebou svého psa, existuje několik lepších společníků pro nejdelší túru nebo běh, jaké si můžete vysnit. Jejich velikost a přirozená ochrannost vám pomohou udržet se v bezpečí při tréninku na úsvitu. Vaše ukazatele budou vaše děti milovat a pečovat o ně, a přestože tento pes pravděpodobně poplaší štěkáním, pokud je někdo u dveří nebo na vašem pozemku, obvykle nejsou agresivní vůči lidem nebo podivným psům, jakmile vědí, že to máte kryté .
Skvělá videa štěňat německého ovčáka mixu


Velikost a hmotnost německého ovčáka

POINTERr
Výška: 21-25 palců na rameni
Hmotnost: 45-70 lb.
Životnost: 12-14 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Německý ovčák Pointer Mix osobnost

Směs Pointer Shepherd Mix bude skvělým rodinným psem. Rádi jsou kolem lidí a jejich smečky a dávají o sobě vědět, pokud se budou cítit opomíjeni. Mohl by to být VELMI vysokoenergetický pes, protože ukazatel byl chován k nenasytnému lovu po celý den. Budou potřebovat velké množství cvičení, nejlépe dlouhé procházky a túry. Je důležité, abyste se stali alfou a vedli s pevným, silným a důsledným vedením. Měli by být ostražití a dělat dobrého hlídacího psa. Jsou přátelští a milující a jsou skvělým společníkem. Baví je dost pozornosti a mohou být hraví a zvědaví. Buďte připraveni hodit hodně míče a frisbee, budou si užívat co nejvíce aktivity.


Zdravý mix německého ovčáka

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Ukazatel smíchaný s německým ovčákem může být náchylný k následujícím: Dysplázie kloubů a alergie.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.

mix anglického buldoka šarpeje

Péče o mix německého ovčáka

Tato směs bude pravděpodobně vypadat jako blázen, takže buďte připraveni je pravidelně upravovat a co nejvíce cvičit a socializovat. Ujistěte se tedy, že se do každodenního života vejdete na dlouhé procházky a túry. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat a na čištění podlah máte k dispozici dobré vakuum. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.


Krmení mixu německého ovčáka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky