Psi

Německý ovčák Pitbull Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a Pitbullem. Je to ve skutečnosti pitbull smíchaný s německým ovčákem. Mohou to být oba velmi ochranní psi, i když samy o sobě velmi milí, takže je třeba je vždy sledovat opatrně. Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na další informace o štěňatech mixu německého ovčáka Pitbulla, temperamentu a štěňatách mixu německého ovčáka Pitbulla na prodej.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák promíchal štěně Pitbulla. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle jde o mix německého ovčáka Pitbull.mix německé dogy

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků německého ovčáka Pitbull Mix
Historie mixu německého ovčáka Pitbulla

Zde je krátká historie Pastýře i Pitbulla. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.

Teriér a býci byli vytvořeni v Anglii v roce 1800, aby se zúčastnili návnady medvědů a býků. Jakkoli to zní šíleně, byl to velmi oblíbený divácký sport, když. Jakkoli to zní archaicky, když to bylo zakázáno, místo toho zaujal boj psů. Protože jejich jediným účelem bylo bojovat, byli chováni tak, aby byli mocní, odvážní a agresivní. Agrese však měla být prokázána pouze jiným zvířatům nebo pozdějším psům. Ve skutečnosti tomu tak je, protože mohou být docela poslušní. Lidští manipulátori potřebovali vědět, že se mohou přiblížit k těmto psům nebo se dostat do ringu a nezranit se. Když byli přivezeni do Ameriky, byli chováni tak, aby byli větší a byli používáni jako farmářské psy. Pomohli by lovit, hlídat a být společníkem.

Dnes je to sebevědomý, silný, ale jemný pes, když je chován zodpovědně. Nezajímá ho jeho velikost, která ho činí nevhodným pro vaše klín a udělá, co bude v jeho silách, aby tam alespoň dostal hlavu, když je čas společně relaxovat! Je ostražitý, ale není agresivní, pokud vás nemusí chránit před skutečnou hrozbou. Miluje lidi a společnost a chce být co nejvíce v centru všeho.
Úžasná videa štěňat německého ovčáka Pitbulla Mixa


Velikost a hmotnost německého ovčáka Pitbull

PITBULL
Výška: 19 palců u ramene
Hmotnost: 35 - 65 lb.
Životnost: 8-15 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Německý ovčák Pitbull kombinuje osobnost

Německý ovčák Pit Bull Mix je ve skutečnosti většinou klidný pes. Určitě mohou být agresivní vůči lidem a agresivní vůči jiným psům. Je nesmírně důležité, abyste je co nejvíce socializovali. To platí pro všechny psy, socializace je klíčem k dobře vychovanému psu! Budou vyžadovat hodně cvičení a ocení, že za ně bude míč často házen. Rovněž si užijí dlouhé procházky a túry, což je pro jejich klouby snazší než běh. Neudělají dobře, když zůstanou dlouho v domě sami. Je energický a jeho chování bude mnohem lepší, pokud mu dáte cvičení, které potřebuje.


Německý ovčák Pitbull Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Pitbull smíchaný s německým ovčákem může být náchylný k následujícím: Dysplázie kyčle a loktů

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Německý ovčák Pitbull Mix Care

Jelikož se Pitbull i Německý ovčák vrhají celoročně, můžete očekávat, že se váš mix německého ovčáka Pitbulla vrhne také po celý rok. Ujistěte se, že máte kolem sebe dobré vakuum, abyste po nich mohli uklidit. Budete také chtít zajistit, aby byly kartáčovány několikrát týdně, aby nedocházelo k úplnému vylučování. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Čím více si je zvyknete na kartáčování, tím více si to užijí. Ujistěte se, že je česáte od hlavy k ocasu a snášíte je.


Krmení mixu německého ovčáka Pitbull

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky