Psi

Německý ovčák Husky Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a sibiřským husky. Obě tato plemena jsou inteligentní psi s vyšší energií. Buďte tedy připraveni dát Husky German Shepherd spoustu cvičení a zapojení. Pokud je tento pes dobře vycvičen, je s ním manipulován a je v dobré společnosti, bude skvělým společníkem pro všechny členy rodiny. Jsou ohromně ostražití, loajální a ochranní. Pokračujte ve čtení níže a dozvíte se více o mocném a majestátním mixu německého ovčáka Huskyho.mix zlatého retrívra

I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně německého ovčáka Huskyho. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat. Tento článek se pokusí dotknout mixů king, white, black a sable. Černý německý ovčák husky mix je jedním z majestátních psů, které kdy uvidíte.

Německý ovčák Husky Mix
Zde je několik obrázků německého ovčáka Huskyho mixu
Německý ovčák Husky Mix historie

Zde je krátká historie pastýře i sibiřského huskyho. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by mohl být použit pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.

Sibiřský husky je středně velké pracovní plemeno psů, které vzniklo na severovýchodní Sibiři v Rusku. Toto plemeno patří do genetické rodiny Spitzů a bylo původně chováno k poměrně rychlému tažení saní na dlouhé vzdálenosti. Je o nich známo, že jsou únikovými umělci, kteří se vyhrabou z nejsilnějšího plotu. Vzhledem k tomu, že byli chováni k tažení věcí, můžete si představit, že to nejsou nejjednodušší psi na procházky.
Úžasná videa štěňátek německého ovčáka Huskyho Mixa


Německý ovčák Husky Mix velikosti a hmotnosti

CHRAPLAVÝ
Výška: 20 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 60 lb.
Životnost: 12-15 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let

štěně modrého stafordšírského bulteriéra

Německý ovčák Husky Mix osobnosti

Směs Husky German Shepherd má klidný a jemný temperament. S těmi jasně modrými očima (někdy) mohou být trochu zastrašující. Jsou velmi loajální a ostražití, díky čemuž je Gerberian Shepsky dobrým společníkem.

Tento majitel psů bude muset být připraven zvládnout tuto směs pevnou, ale spravedlivou rukou. Jsou kombinací dvou silných plemen psů a budou vyžadovat hodně cvičení. Pokud to nemůžete nebo nejste ochotni udělat, hledejte společenské zvíře jinde. Pokud se rozhodnete pořídit štěně mixu německého ovčáka Huskyho, je důležité je co nejvíce socializovat. Socializace je klíčem k dobře zaoblenému a tolerantnímu psu. Díky ovčáckému pozadí mohli být ve špatné situaci agresivní.


Německý ovčák Husky Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Husky smíchaný s německým ovčákem může být náchylný k lokální a kyčelní dysplazii. To je u pastýře běžný stav.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.

Kyčelní kloub se skládá z koule a jamky. Vývoj dysplazie kyčelního kloubu je dán interakcí genetických a environmentálních faktorů, ačkoli existuje komplikovaný vzorec dědictví pro tuto poruchu, která zahrnuje více genů. Dysplazie kyčelního kloubu je selhání normálního vývoje kyčelních kloubů (známé jako malformace), které se postupně zhoršuje a vede ke ztrátě funkce kyčelních kloubů.


Německý ovčák Husky Mix Care

Shepherd smíchaný s Husky se pravděpodobně hodně zbaví kvůli vysoké povaze rodičovských plemen. Buďte tedy připraveni ho několikrát týdně kartáčovat a na čištění podlah máte k dispozici dobré vakuum. Dejte mu koupele podle potřeby, ale ne tolik, abyste mu vysušili pokožku. Pokud máte zájem o kontrolu ještě více informací o psech se smíšeným plemenem, doporučuji vám se podívat dogmatický.


Německý ovčák Husky Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

obrázky psů šarpejů

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

mix bernských salašnických psů

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky