Psi

Německý ovčák Beagle Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a bíglem. Tito muži mohou být někdy označováni jako Beagleman, mix Beagle German Shepherd má dvě velmi odlišná rodičovská plemena. S tím, co bylo řečeno, je možné získat psy, které se velmi liší velikostí, vzhledem a povahou. Vzhledem k extrémní bezstarostné povaze Beagle se to obvykle ukazuje jako docela dobrá kombinace. Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na další informace o štěňátkách mixu německého ovčáka beagle, temperamentu a štěňátkách mixu německého ovčáka bígla na prodej.

I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák promíchal štěně Beagle. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle jde o směs německého ovčáka Beagle.mix červeného heelera pitbull

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.
Zde je několik obrázků německého ovčáka Beagle Mix
Historie mixu německého ovčáka Beagle

Zde je krátká historie pastýře i bígla. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.Zatímco Beagle má velmi dlouhou historii, přesný původ plemene je nejistý. Někteří věří, že tito psi pocházejí z doby římské. V 17. století v Anglii byli chováni malí honiči zvaní Beagles. Později bude v jižní části Spojených států chován menší pes a tito psi se používají hlavně k lovu. Americké plemeno Beagle bylo nakonec vylepšeno, zejména poté, co bylo dovezeno do Anglie. V roce 1885 uznal plemeno americký Kennel Club. Je to pes, kterému můžete věřit, ale potřebuje spoustu fyzických a duševních výzev, aby byl šťastný. Nejlepší reaguje na pevné, ale laskavé vedení.


Úžasná videa štěňat německého ovčáka Beagle Mix


Velikost a hmotnost německého ovčáka Beagle

BEAGLE
Výška: 13 - 16 palců na rameni
Hmotnost: 20 - 24 lb.
Životnost: 12-15 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let
Německý ovčák Beagle kombinuje osobnost

Směs německého ovčáka Beagle je inteligentní, velmi energický, odvážný a sebevědomý pes. Nejsou to dobří psi na gaučové brambory, takže pokud nejste aktivní člověk, doporučil bych najít něco jiného, ​​aby vám dělal společnost a měl vás jako společníka. Jsou velmi loajální a láskyplní ke svému majiteli a rodině a v případě potřeby chrání. Potřebují pevné a důsledné vedení a dobře reagují na pozitivní posílení. Miluje společnost a být s lidmi a nerad zůstává příliš dlouho sám. Bíglové jsou známí tím, že jsou hraví, přátelští, zvědaví a milující, zatímco němečtí ovčáci jsou známí tím, že jsou poslušní, silní a odvážní. Kterýkoli z těchto atributů by se nakonec mohl ukázat u tohoto smíšeného plemene.


Německý ovčák Beagle kombinuje zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Beagle smíchaný s německým ovčákem může být náchylný k následujícím: Dysplázie kyčle a loktů

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Německý ovčák Beagle Mix Care

Vzhledem k tomu, že jak Beagle, tak německý ovčák se vrhají po celý rok, můžete očekávat, že se váš mix německého ovčáka Beagle bude vrhat i po celý rok. Ujistěte se, že máte kolem sebe dobré vakuum, abyste po nich mohli uklidit. Budete také chtít zajistit, aby byly kartáčovány několikrát týdně, aby nedocházelo k úplnému vylučování. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.


Krmení směsí německého ovčáka Beagle

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

pudl a shih tzu mix štěňat

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky