Psi

Fox teriér Beagle Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Beagle a Fox teriéra. Pravděpodobně to bude velmi milý a vysokoenergetický pes. Beagle je jedním z nejsladších psů, které kdy potkáte, a Fox teriér může být feisty. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Fox Terrier Beagle Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Fox Terrier Beagle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Fox Terrier Beagle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Fox Terrier Beagle - Toy Fox Beagle
Fox Terrier Beagle Mix - historie hraček Fox Beagle

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie Beagle:

Lze vysledovat psy podobné velikosti a účelu jako moderní BeagleStarověké Řeckozpět kolem 5. století před naším letopočtem. Od středověku se slovo beagle používalo jako obecný popis pro menší psy, ačkoli tito psi se od moderního plemene značně lišili. Miniaturní plemena psů beagle byla známa z dobEdward IIaJindřich VII, kteří oba měli balíčky Glove Beagles, tak pojmenované, protože byly dostatečně malé, aby se vešly na rukavici, aKrálovna Alžběta I.choval plemeno známé jako Pocket Beagle, které stálo 8 až 9 palců u ramene. Dost malý, aby se vešli do „kapsy“ nebo sedlové brašny, jeli spolu na lovu. Větší psi by kořist utekli na zem, potom lovci malé psy pustili, aby pokračovali v pronásledování skrz podrost. Elizabeth I odkazovala na psy jako na své zpívající beagly a často pobavila hosty u jejího královského stolu tím, že ji nechala skákat Pocket Beagles uprostřed talířů a šálků zdrojů 19. století, které tato plemena zaměňují a je možné, že obě jména odkazují na stejné malá odrůda. Reverend Phillip Honeywood založil balíček BeagleEssex, Anglie ve třicátých letech 20. století a předpokládá se, že tato smečka vytvořila základ pro moderní plemeno bíglů.

Historie foxteriéra:Malé psy byly pozoroványŘímanév Anglii v roce 54 př. n.l. využívali lovci k pronásledování lomu do nor a doupat, což dokazuje instinktivní chování teriéra „jít na Zemi“. O chovatelských praktikách z počátku 19. století, které přišly k vytvoření moderního foxteriéra, není známo mnoho. Předpokládá se však, žeBeagle,Starý anglický buldok,Anglický toy teriér,Ukazatela dokonceDalmatinvšechny byly použity při tvorbě a stabilizaci plemene.


Fox Terrier Beagle Mix - hračka Fox Beagle, velikost a hmotnost

Beagle

Výška: 13 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 18 - 30 lb.

Životnost: 10-15 let

krysí teriér dlouhé vlasy čivava mix

Foxteriér

Výška: 14 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 15 - 20 lb.

Životnost: 12 - 15 letFox Terrier Beagle Mix - hračka osobnost Fox Beagle

Jedná se o velmi milujícího a přátelského psa, který vás každou noc přivítá u dveří s úsměvem a vrtícím ocasem. Chtějí potěšit a milovat být se svou rodinou. Chce být s smečkou a je milujícím členem rodiny. Nelíbí se mu dlouho zůstat sám a může trpět úzkostí z odloučení. Raději je kolem lidí a je součástí aktivit. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


mix čivavy king charles spaniel

Fox Terrier Beagle Mix - hračka Fox Beagle Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Fox teriérem může být náchylnýKloubní dysplázie, alergie, mimo jiné problémy.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Fox Terrier Beagle Mix - hračka Fox Beagle Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to snáze upravitelný pes. Opravdu záleží na tom, kterému rodičovskému psovi trvá, jak dlouho je srst atd. Bígl shodí víc než Fox teriér, který je mnohem méně shazovačem. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Oba tito psi mohou být extrémně tvrdohlaví a občas je náročné je trénovat. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je důležitá pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Fox Terrier Beagle Mix - krmení hraček Fox Beagle

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

laboratorní černá ústa cur mix

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky