Psi

Flat Coated Retriever Border Collie Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Border Collie a Flat Coated Retriever. Oba tito psi jsou přátelští a většina Flat Coated Retrívrů jsou samozřejmě ptačí psi. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Border Collie nebo Flat Coated Retriever? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné Border Collie Flat Coated Retriever Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Flat Coated Retriever Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějakou Flat Coated Retriever Border Collie Mix nebo štěňata.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků plemene Border Collie Mix plemene Flat Coated Retriever
Historie mixu border kolie s plochým povrchem

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.

Historie border kolie:

Border kolie byla chována pro shromažďování a kontrolu ovcí v kopcovité pohraniční zemi mezi Skotskem a Anglií. Je známý svým intenzivním pohledem nebo okem, kterým ovládá své stádo. Je to pes s neomezenou energií, vytrvalostí a pracovním nasazením, což z něj dělá premiérapastevecký pes; dodnes je zvyklý na stádo ovcí na farmách a farmách po celém světě. Byli chováni tak, aby doslova běhali 15–20 mil denně po celé dny, a to při pohybu ovcí. Byli také chováni, aby odolali drsnému počasí. Možná budete chtít mít na paměti, když hledáte společníka a jestlivymít výdrž držet krok s nimi.border kolie zlatý retrívr mix záchrana

Historie plochého retrívra:

TheByt-Povlečený retrívr, stejně jako prakticky všichni psi, má různorodou linii,jejich předky zahrnují labradorské, newfoundlandské, vodní psy španělského typu, setr a ovčáckého psa. Onbyl vyvinut v Anglii v polovině 18. století. Účelem jeho vývoje bylo sloužit jako pečlivě střílející pes. Byly široce používány na britských majetcích a bylyknyní jako hájnický pes,


Velikost a hmotnost mixu border kolie s plochým potahem

Border kolie

Výška: 19 - 22 palců v rameni

Hmotnost: 30-50 lb.

Životnost: 10-17 let


Flat Coated Retriever

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 80 lb.

Životnost: 8 - 10 letPes plemene Border kolie, plemeno Flat Coated Retriever

Border Collie Flat Coated Retriever je skvělý pes, je velmi chytrý, milující a loajální. Jsou také velmi milí a přátelští. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky a spolu s ostatními mazlíčky a dětmi dobře vycházejí. Oba byli chováni pro práci se svými majiteli, a jsou tedy dobrými společníky. Jedná se o extrovertního psa, který každého pozdraví s úsměvem. Jedná se o vysokoenergetického psa, takže pokud jste bramborový gauč, je pravděpodobně nejlepší si tento sednout. Toto je pes, který touží potěšit. Nedělá se jí dobře, když zůstane sama a může trpět úzkostí z odloučení. Bude to vyžadovat hodně cvičení, takže si naplánujte, že budete mít spoustu času, abyste udrželi jeho cvičení a temperament pod kontrolou. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Zdraví Mix Border Collie Mix

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

americký buldok rottie mix

Flat Coated Retriever smíchaný s border kolií může být náchylnýAlergie, dysplazie kyčelního kloubu

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Péče o mix border kolie s plochým potahem

Jaké jsou požadavky na péči?

Border kolie je mnohem těžší shedder než Flat Coated Retriever. Flat Coated Retriever vám pomůže odstranit část prolévání. Budou podle potřeby potřebovat běžnou péči a koupel, podle toho, jak se cítí.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o vysokoenergetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Jak jsem již uvedl dříve, byli chováni pro práci a běh po celý den, takže nebudou spokojeni, když budou jen ležet. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Nebuďte překvapeni, když vás to začne stádovat, protože Border Collie má velmi silný pasoucí instinkt. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat, může však být extrémně tvrdohlavý. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixem border kolie s plochým potahem

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky