PsiDingo Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Dingo a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Dingo Mix. Toto křížení se v Austrálii stalo docela problémem. Možná se ptáte: Co je to Dingo. Dingo je divoký volně stojící pes, který pochází z Austrálie. Pokud jsou správně socializovaní, měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Není to příliš dobrý pes pro majitele psů poprvé. Dingo je nedomestikované zvíře, se kterým se manipuluje mnohem tvrději než s jinými známými domácími psy. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Dingo Pitbull. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.Přestože vám opravdu doporučujeme získat všechna zvířata prostřednictvím mixu Dingo Pitbull zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Dingo Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Dingo Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Dingo Pitbull
Historie mixu Dingo Pitbull

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:Pitbulls tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie Dingo:

Dingo je největší suchozemský predátor v Austrálii a hraje důležitou roli jako vrcholový predátor. Předpokládá se, že byli do Austrálie přivezeni před více než 4000 lety z Asie. Zatímco dingoes jsou často hrozbou pro hospodářská zvířata, jejich plenění u králíků, klokanů a potkanů ​​může být čistým přínosem pro pastevce a někteří Australané ho považují za kulturní ikonu. Je zřejmé, že jsou schopni chovat s tím, co známe jako psi.Velikost a hmotnost mixu Dingo Pitbull

Dingo

Výška: 17 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 29 - 44 lb.

shih tzu čivava mix prolévání

Životnost: 10 let

jak vypadá pes vizsla

Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letOsobnost mixu Dingo Pitbull

Mix Dingo PitbullTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. O obou těchto rodičovských psech je známo, že jsou občas agresivní a občas ne tak přátelští. Tento pes bude pravděpodobně dobrý hlídací pes. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy zásadní, a to pomůže, aby byl bezpečnější pes. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. I když by mohl být trochu tvrdohlavý. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Zdraví mixu Dingo Pitbull

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dingo smíchaný s Pitbullem může být mimo jiné náchylný k alergiím, dysplazii kyčelního kloubu, problémům s očima.Péče o mix Dingo Pitbull

Jaké jsou požadavky na péči?

Jízda není agresivní vrhač, ale Dingo se vrhá agresivněji. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy!Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

mix yorkie a silky teriéra

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Určitě existují psi s vyšší energií, ale stále potřebují svůj spravedlivý podíl na cvičení. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Jak již bylo uvedeno výše, není to dobrý pes pro majitele psa poprvé. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixem Dingo Pitbull

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

mix minipinů jacka russella

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky