Psi

Dingo Australian Shepherd Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Dingo a australského ovčáka. Také se jim říká australský ovčák Dingo Mix. Toto křížení se v Austrálii stalo docela problémem. Možná se ptáte: Co je to Dingo. Dingo je divoký, volně se pohybující pes, který pochází z Austrálie. Pokud jsou správně socializovaní, měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! To není příliš dobrý pes pro majitele psů poprvé. Dingo je nedomestikované zvíře, se kterým se manipuluje mnohem tvrději než s jinými známými domácími psy. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi australského ovčáka Dingo. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím mixu australských ovčáků Dingo zachránit , chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Dingo Australian Shepherd Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Dingo Australian Shepherd Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.
doberman border kolie mix

Zde je několik obrázků mixu australských ovčáků Dingo
Historie mixu Dingo Australian Shepherd

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata

Historie australského ovčáka:

Australský ovčák má poměrně vágní minulost a rodovou linii. Z tohoto důvodu je název trochu zavádějící. Aussie se ve skutečnosti před svým současným názvem volal následující - španělský ovčák, pastýřský pes, bob-ocas, nový mexický ovčák, kalifornský ovčák a australský ovčák. Existuje spousta lidí, kteří si myslí, že toto plemeno pochází z BaskickaŠpanělskokde je používali pastýři. Předpokládá se, že tito pastýři emigrovali na západní pobřeží Spojených států přes Austrálii a přivedli s sebou své psy. Ačkoli počátky nejsou zcela dohodnuté, existuje shoda, že se tento vývoj vyvinul v západní části Severní Ameriky v 19. a na počátku 20. století. Jedna z teorií o tom, kde dostali své jméno, je, že byli pojmenováni podle dovážených ovcí, které hnali.Australský ovčák není tak ovlivněn nadmořskou výškou jako ostatní pastevecká plemena, takže se stal známým a milovaným pastevcem ovcí ve Skalistých horách. Původními chovateli byli farmáři v Boulderu v Coloradu, kteří poté začali prodávat a distribuovat psy po celém Západě.

Když se psi jako tento používali hlavně jako pracovní zásoby,ovčácimnohem více se zajímaly o pracovní schopnosti psů než o jejich vzhled. Výsledkem bylo, že v průběhu času pastýři křížili psy, o nichž věřili, že vyprodukují lepší pracovníky pro dané klima a krajinu. Krajina hrála velkou roli v tom, jak psi vypadali, na východě USA,přízemnía povětrnostní podmínky byly podobné jako v Evropě. V Evropě pochází většina těchto plemen, takže tam existující plemena a jejich potomci fungovaly dobře.

Bylo však zapotřebí různých psůAmerický západ, protože podmínky se od Východu hodně lišily. Španělská stáda ovcí, známá jakoChurrabyly zavedeny pro jídlo. Pastýři přivezli španělské psy, kteří se osvědčili ve své práci na divokém a nebezpečném území. Tito psi byli vysoce ceněni pro svou schopnost stáda a ochrany před predátory na otevřeném výběhu.Selektivní chovpo mnoho generací se zaměřoval na aspekty psa, které mu umožnily fungovat jako efektivní chovatel na americkém západě. Muselo to zvládnout drsné počasí; mít spoustu rychlosti, atletiky, energie a vytrvalosti; a být inteligentní, flexibilní a nezávislí; zatímco zůstal poslušný.

Historie Dingo:

Dingo je největší suchozemský predátor v Austrálii a hraje důležitou roli jako vrcholový predátor. Předpokládá se, že byli do Austrálie přivezeni před více než 4000 lety z Asie. Zatímco dingoes jsou často hrozbou pro hospodářská zvířata, jejich plenění u králíků, klokanů a potkanů ​​může být čistým přínosem pro pastevce a někteří Australané ho považují za kulturní ikonu. Je zřejmé, že jsou schopni chovat s tím, co známe jako psi.Velikost a hmotnost australského ovčáka Dingo

Dingo

Výška: 17 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 29 - 44 lb.

Životnost: 10 let


Australský ovčák

Výška: 18 - 23 palců na rameni

mix labradora svatého Bernarda

Hmotnost: 35 - 75 lb.

Životnost: 13-15 letOsobnost mixu australského ovčáka Dingo

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Tento pes bude pravděpodobně dobrým hlídacím psem s pozadím Dingo a Aussie je velmi milý pes. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy zásadní, a to pomůže, aby byl bezpečnější pes. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. I když by mohl být trochu tvrdohlavý. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Zdraví mixu dingo australského ovčáka

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dingo smíchaný s australským ovčákem může být mimo jiné náchylný k alergiím, dysplazii kyčelního kloubu, problémům s očima.


německý ovčák australský ovčák mix štěně na prodej

Péče o mix australského ovčáka Dingo

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba tito psi jsou agresivnější shedders. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy!Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Určitě existují psi s vyšší energií, ale stále potřebují svůj spravedlivý podíl na cvičení. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

americký buldok lab mix štěně

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Jak již bylo uvedeno výše, není to dobrý pes pro majitele psa poprvé. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixu australského ovčáka Dingo

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky