Psi

Mix jezevčíka Manchester Terrier (Toy), je smíšený plemeno psa vzniklé z chovu jezevčíka a Manchester Terrier (Toy). Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Jezevčík je známý tím, že je chytrý, tvrdohlavý a oddaný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako jezevčík nebo Manchester teriér (hračka)? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Jezevčík Manchester teriér (hračka).

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně jezevčíka Manchester Terrier (Toy) Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata jezevčíka Manchester Terrier (Toy) Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu jezevčíka Manchester Terrier (hračka)

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie jezevčíka

Jezevčík pochází z Německa. Jezevčík standardní velikosti byl vyvinut k vonění, pronásledování a vyplavování jezevců a dalších zvířat žijících v norách, zatímco miniaturní jezevčík byl chován k lovu menší kořisti, jako jsou králíci. Ve Spojených státech se také používají ke sledování zraněných jelenů a lovu prérijních psů. Jsou známí jako jezevčí pes. Je zařazen do kategorie honičů nebo honičů ve Spojených státech a Velké Británii. Je zajímavé si povšimnout, že uši mávající dolů a zakřivený ocas byly speciálně chovány do psa. Ušní klapky udržují trávu, semena, špínu a všechny druhy dalších věcí mimo kanál. Zakřivený ocas usnadňuje vidění a pomáhá vytahovat psa ven, pokud se někde zasekne.

Historie Manchester teriéra (hračky)

Hračka Manchester teriér je v podstatě stejná jako její větší protějšek. Jediným skutečným rozdílem je, že byli chováni, aby byli mnohem menší. Zde je krátký popis Manchester teriéra.

Jeden by si mohl myslet, že jsou to malí dobermanští pinčové. Manchester však byl ve skutečnosti použit k vytvoření dobermana! Takže je to naopak. Jedná se o velmi staré plemeno psů, jehož historie sahá až do roku 1500, kde jsou zmíněny v některých knihách. Stejně jako většina psů byli i tito muži chováni pro určitý účel. Škůdci, zejména krysy, bývali docela problém. Byli chováni speciálně pro jejich vymýcení. Bohužel zabíjení krys bylo ve skutečnosti oblíbeným sportem. I mimo to vždy byli užitečnými pomůckami, aby udrželi havěť na zemi. Hospody a hospody by ve skutečnosti chovaly chovatelské stanice těchto psů a nechaly je v noci uvolnit, konkrétně aby je zabily. Jsou to teriéři, ale Manchester byl pro ně ústřední živnou půdou, takže odtud pochází i jejich jméno.


Jezevčík Manchester teriér (hračka) Mix velikosti a hmotnosti

Jezevčík
Výška: 5 - 6 palců v rameni
Hmotnost: 16-33 lb.
Životnost: 14-17 letManchester teriér (hračka)
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: do 12 lb.
Životnost: 15 - 17 let


Jezevčík Manchester teriér (hračka), mix osobností

Jezevčík a Manchester teriér (hračka) mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Jezevčík Manchester teriér (hračka) Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Jezevčík smíšený s Manchesterským teriérem (hračkou) může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, problémy se zády, dislokaci kolen, kožní problémy.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix jezevčíka Manchester Terrier (hračka)


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Jezevčík Manchester Terrier (hračka) Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na jezevčíka

DNA

Dream Rescue

Malé tlapky


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix