Psi

Dachshund Lab Mix je hybridní pes plemene plemene, který je výsledkem chovu jezevčíka a labradorského retrívra. Bude to velmi jedinečný a přátelský pes. Navrhoval bych sledovat některá z videí, která jsme zveřejnili na této stránce, abychom zjistili, jak vypadají, že jsou tak jedinečným plemenem. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásném laboratorním mixu jezevčíka. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně jezevčíka Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Dachshund Lab Mix - Dachsador
Laboratorní mix jezevčíků - historie jezevcůLaboratorní mix jezevčíků - historie jezevců:

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - Dachsadorswimmer, pohodový, pracovitý pracovník a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie jezevčíka:

Jezevčík pochází z Německa. Jezevčík standardní velikosti byl vyvinut k vonění, pronásledování a vyplavování jezevců a dalších zvířat žijících v norách, zatímco miniaturní jezevčík byl chován k lovu menší kořisti, jako jsou králíci. Ve Spojených státech se také používají ke sledování zraněných jelenů a lovu prérijních psů.


Skvělá videa Dachshund Lab Mix - štěňata Dachsador


Laboratorní mix jezevčíků - velikost a hmotnost jezevčíka

Jezevčík a laboratorní mix - DachsadorVelikost a hmotnost

Jezevčík

Výška: 5 - 6 palců v rameni

Hmotnost: 16-33 lb.

Životnost: 14-17 let

maltská čivava mix štěňata na prodej

LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letDachshund Lab Mix - osobnost jezevčíka

Jezevčík Black Lab Mix - DachsadorTemperament

Jedná se o velmi milujícího a přátelského psa, který vás každou noc přivítá u dveří s úsměvem a vrtícím ocasem. Jezevčík je obvykle o něco feistiernější než laboratoř a mohl by tu stranu vyvést. Chtějí potěšit a milovat být se svou rodinou. Chce být s smečkou a je milujícím členem rodiny. Nelíbí se mu dlouho zůstat sám a může trpět úzkostí z odloučení. Raději je kolem lidí a je součástí aktivit. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamoceného, ​​protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Mix jezevčíků - Dachsador Health

Jezevčík Lab Mix - DachsadorZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s jezevčíkem může být náchylnáKloubní dysplázie, alergieMočovýproblémy jsou běžné, zvláštěmočovýkameny acystinurie. Nejvážnějšíokonemoc jeprogresivní retinální atrofie(PRO)

Dachshund Lab Mix - Dachsador Care

Jezevčík Lab Mix - DachsadorKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Jezevčík se vrhá, ale opravdu to není tak špatné. Laboratoř se ale vrhá jako blázen. Bude důležité zůstat nad kartáčem. Pravděpodobně to několikrát za rok vyfoukne a bude vypadat jako blázen. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jezevčík ve skutečnosti nepotřebuje tolik cvičení jako laboratoř. Přesto to stále potřebuje. Bude to pes střední energie. Vždy mějte na paměti, k čemu byli psi chováni, a zvládněte to. Laboratoř byla chována k načtení a plavání v chladném počasí, má velmi vysokou hladinu energie. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes pro brambory na gauči, protože chce být aktivní se svými lidmi.

Jaké jsou požadavky na školení?

Mělo by to být snadné vycvičit psa, protože se snaží potěšit a je vysoce inteligentní. Byli chováni pro práci s manipulátory a pro práci s lidskými společníky. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Laboratorní mix jezevčíků - krmení jezevců

Laboratorní mix jezevčíků - krmení jezevců

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky