Psi

Cur Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cur a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Cur Mix. Pamatujte, že to může být směs Mountain Cur Pit nebo Black Mouth Cur. Jedná se o velmi jedinečnou kombinaci psa, který chová mnohem menší Cur with the Pit. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Cur Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím Cur Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Cur Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňátka Cur Pitbull Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Cur Pitbull
Cur Pitbull Mix HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:

Pitbullové tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:  • Francouzský Pitbull teriér

  • Francouzský stafordšírský teriér

  • Stafordšírský bulteriér

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

směs francouzského buldoka a mopslíka

Black Mouth Cur History:

Black Mouth Cur je lovecký a honácký pes, který má svůj původ v jižních Spojených státech. Black Mouth Cur je dobře osvalený robustní pastevecký, lovecký a všestranný užitkový (nebo pracovní) pes, jehož srst přichází v mnoha barvách a odstínech, obvykle ve všech odstínech plavé od téměř bílé po mahagonovou. Curovi psi vyvinuli Keltové, když se Irové, Skoti nebo Keltové usadili v jihovýchodní Americe.

Historie hory Cur:


Mountain Cur byla původně přivezena do Ameriky z Evropy osadníky hor v Ohiu, Virginii, Kentucky a Tennessee, později v Arkansasu a Oklahomě, aby hlídali rodinu a majetek, stejně jako honičku a hru se stromy. Mountain Cur je typ pracovního psa, který je chován speciálně pro stromovou a koncovou malou zvěř, jako je veverka a mýval. Používají se také k lovu a lovu velké zvěře, jako je medvěd a divočák, nebo jako univerzální farma.


Cur Pitbull Mix Velikost a hmotnost

Mountain Cur

Výška: 18 - 26 palců na rameni

Hmotnost: 30-60 lb.

Životnost: 12-16 let


Black Mouth Cur

Výška: 16 - 25 palců v rameni

Hmotnost: 50 - 100 lb.

Životnost: 12-16 let


Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letCur Pitbull Mix Osobnost

Cur Pitbull MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Ano, oba tito psi mohou mít špatnou pověst - a to oprávněně -, ale se správnými majiteli a péčí a socializací mohou být skvělými společníky. Pokud máte dobře vycvičeného a socializovaného Cur Pitbull Mix, najdete psa, který je ochranný, rezervovaný vůči cizím a jiným psům, ale skvělého rodinného psa, který je veselý a milující. Francouzština je velmi společenský pes, který miluje být se svou rodinou a lidmi. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Cur Pitbull Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Cur smíchaný s Pitbullem může být náchylný k dysplázii kloubů, rakovině, alergiím a dalším menším zdravotním problémům.Cur Pitbull Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Jedna opravdu dobrá věc na tomto plemeni je, že se opravdu tolik nezbavují. Oba se zbavují jako všichni psi a budou potřebovat trochu údržby, ale oba mají kratší vlasy a opravdu nejsou náchylní k vypadávání. V tomto oddělení jsou docela snadní strážci. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou pracovní psi, kteří jsou chováni pro běh a práci po celý den. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tento pes bude skvělým společníkem pro pěší turistiku! To pravděpodobně nebude dobrý pes na gauč. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Cur Pitbull Mix krmení

směs kolie bernského salašnického psa

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky