Psi

Coton de Tulear Poodle Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Coton de Tulear a Pudla. Jedná se o jedinečný a stále běžnější hybrid.Coton de Tulear je samo o sobě velmi vzácné plemeno. Je také známý jako Doodle-Ton, Cotondoodle a Cotonpoo.Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých směsí pudlů Coton de Tulear. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné pudlové směsi Coton de Tulear. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si vzali štěně Coton de Tulear Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Coton de Tulear Poodle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Coton de Tulear Poodle Mix - Pooton
Směs pudlů Coton de Tulear - historie Pootonu

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudla, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů Coton de Tulear. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobří psi, ale velmi energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.

Historie Coton de TulearCoton de Tulear pochází ze všech míst, z ostrova Madagaskar! Samozřejmě se předpokládá, že tento pes tam skončil z vraků lodí. Byli drženi na lodích, aby se pokusili krysy zabít. Rychle si získali oblibu u madagaskarských bohatých rodin. Do Ameriky přišli někdy v 70. letech.

mix shih tzu a daschund

Je to milý a milý pes a ve vodě je mu dobře. Je to malý a přátelský pes, který nedělá moc hlídacího psa.Úžasná videa Coton de Tulear Poodle Mix - štěňata Pootona


Směs pudlů Coton de Tulear - velikost a hmotnost Pootona

Pudl

Výška: 18-24 palců na rameni

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 8-15 let


Coton de Tulear

Výška: 9 - 12 palců u ramene

Hmotnost: 7 - 13 lb.

Životnost: 14-16 letSměs pudlů Coton de Tulear - osobnost Pootona

Jedná se o snadno milovatelného a mimořádně přátelského psa. To by mělo být velmi přátelským, rodinně orientovaným psem. Mohlo by to samozřejmě být velmi energickým a hyper psem, který bude docela malý. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být bostonská laskavá a ráda by s tebou trávila spoustu času. To není pes pro nízkoenergetický bramborový gauč.Směs pudlů Coton de Tulear - Pooton Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Směs pudlů Coton de Tulear může být náchylná k:Patelární luxace, oční problémy, Addisonova choroba, nadýmání, Cushings, epilepsie, hypotyreóza, Legg-Perthes, Von Willebrandova choroba, dysplazie kyčelního kloubu

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Směs pudlů Coton de Tulear - péče o Pooton

Jaké jsou požadavky na péči?

Směs Coton de Tulear Poodle by měla být pes s vyšší údržbou. Oba tito psi vyžadují vyšší údržbu. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všem psům bude mít lepší výkon, pokud budou mít dostatek pohybu. Měl by to být poměrně vysokoenergetický pes, který bude potřebovat pravidelné cvičení. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Směs pudlů Coton de Tulear - krmení Pooton

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky