Psi

Mix Golden Retriever Collie Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu zlatého retrívra a kolie. Jedná se o dva z nejsladších a nejpřátelštějších psů, které kdy narazíte. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o překrásném mixu zlatých retrívrů. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Golden Retriever Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Golden Retriever Collie Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků směsi Collie Golden Retriever Mix - Gollie
Kolie Zlatý retrívr Mix - historie Gollie

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.

laboratorně namíchaný plochý retrívr

Historie zlatého retrívra:

Zlatý retrívr byl původně chován ve Skotsku v polovině 19. století. Když byli původně chováni a stvořeni, existující retrívrští psi to neřezali pro bohatou skotskou elitu, která ráda lovila vodní ptactvo. Stávající plemena retrívrů byla nedostatečná pro získávání sestřelené zvěře z vody i ze země. Načítání z půdy i vody bylo nutné, protože v té době byly loviště kapsy s bažinatými rybníky a řekami. V důsledku toho byli nejlepší vodní španělé zkříženi se stávajícími retrívry, což vedlo k založení plemene dnes známého jako zlatý retrívr.KolieDějiny:

Drsné iHladké koliejsou pocházející z lokalizované odrůdypastevecký pespocházející zSkotskoaWales. Skotská odrůda byl velký, silný, agresivní pes, chovaný pro stádo vysokohorských ovcí. Velšská odrůda byla malá a pohotová, domestikovaná a přátelská a také pasená kozy. Když Angličané viděli tyto psy uBirminghamprodali je s vlastní odrůdou ovčáků a vytvořili směs krátkosrstých a dlouhosrstých odrůd. PoPrůmyslová revoluce, vlastnictví psa se stalo módní a věřilo se, že tyto rané kolie byly zkřížené sBarzoj(Ruský vlkodav) získat „ušlechtilejší“ hlavu (delší tlamu), což je dnes jedna ze skutečných charakteristik Rough Collie.

KdyžKrálovna victoriazískal Rough Collie, poté, co viděl jednu vBalmoral Castle, byly transformovány do něčeho jako módní předmět. Pokračování chovu pro výstavní účely drasticky změnilo vzhled psů; v 60. letech to byl mnohem vyšší pes než dnes. Dříve byli psi také robustnější a údajně dokázali překonat až 100 mil za jeden den. Ve Velké Británii se plemeno Rough Collie již nepoužívá pro vážné stádo, protože jej nahradilaBorder kolie, ačkoli ve Spojených státech a v řadě evropských zemí došlo k obnovení používání kolie jako pracovního a výkonného psa.


Kolie Zlatý retrívr Mix - velikost a hmotnost Gollie

Zlatý retriever

Výška: 21 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 75 lb.

Životnost: 10 - 12 letKolie

Muži stojí přes 22-26 palců

Ženy stojí 21-26 palců plus

Ženy se obvykle pohybují kolem 35 až 64 liber.


Muži se obvykle pohybují od 44 do 75 liber.Collie Golden Retriever Mix - osobnost Gollie

Tento mix je velmi inteligentním, oddaným a loajálním společníkem. Oba tito psi jsou velmi přátelští a milující psi. Bude to aktivní pes, ale bude to poněkud kompenzováno klidnější osobností Pyrenejí. Pokud jste bramborový gauč nebo nechcete být aktivní, není to pro vás plemeno. Je klidná, inteligentní, sebevědomá a touží potěšit. Přestože je přátelská, má na pozoru před cizími lidmi a je ostražitá, aby byla dobrým hlídacím psem. Vychází dobře se všemi a je to docela vychovaný pes! Také se ráda baví a hraje a k tomu bude potřebovat nějaký venkovní prostor. Je milující, spolehlivá, odvážná a vřelá.Kolie Zlatý retrívr Mix - Gollie Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíšený s kolií může být náchylnýOCD, Von Willebrandova choroba, nadýmání, rakovina, hypotyreóza, rakovina, citlivost na léky, dysplázie kloubů, oční problémy, alergie, kolie nos

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Kolie zlatý retrívr Mix - Gollie Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Tento pes bude mít nadprůměrné množství vylučování, protože Golden je těžký shedder. Oba tito psi jsou poměrně zdraví shazovači. Připravte se investovat do dobrého vakua a udržujte své podlahy vždy čisté. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který by měl být snadno vycvičitelný. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Mix zlatých retrívrů kolie - krmení Gollie

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

anglický buldok shiba inu mix

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky