Psi

Cocker Spaniel Dalmatian Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu kokršpanělů a dalmatinů. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Kokršpaněl je známý tím, že je přátelský, láskyplný a jemný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako kokršpaněl nebo dalmatin? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásném mixu kokršpaněl Dalmatin.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně kokršpanělského dalmatského mixu. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata kokršpaněl Dalmatian Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu kokršpanělů dalmatinů

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie kokršpanělů

Jako většina psů, i kokršpanělé byli původně chováni jako loveckí psi. Přicházejí ve dvou odrůdách, americký kokršpaněl a anglický kokršpaněl. Již v 14. století se píše o španělovi. Pocházejí ze Spojeného království, přičemž termín kokr pochází z jejich použití k lovu sluky lesní. Vzhledem k tomu, že sluka lesní není ve Spojených státech, byla vyšlechtěna podle jiného standardu, což jí umožnilo specializovat se na lov sluky americké. Kabáty kokršpanělů se dodávají v různých barvách, včetně černé, játrové, červené a zlaté v pevných látkách. K dispozici jsou také černá s pálením a někdy játra s pálením, stejně jako různé barevné směsi těchto plných barev, včetně běloušů, běloušů a tříslovin, trikolóry a těchto plných barev s dalšími bílými znaky.

Dalmatská historie

První ilustrace psa byly nalezeny v Chorvatsku v 16. letech. Je zjevně známý svými černými a bílými skvrnami. Téměř všichni psi byli původně chováni pro podobné účely. Dalmatin byl používán jako válečný pes, lovecký pomocník a na ochranu vesnic a domů. Dodnes mají velmi ochranářský instinkt; i když je přátelský a věrný těm, které pes zná a důvěřuje jim. Díky jejich silnému loveckému instinktu se z nich stal vynikající vyhlazovač krys a škůdců. Byly také použity jako ptačí psi mimo jiné.

Samozřejmě jsou synonymem hasičů pro jejich roli doprovodu a maskota hasičské zbrojnice. Myslí se, že se stali tak kompatibilní s hasičskými zbrojnicemi, protože oni a koně jsou velmi kompatibilní. Psi byli snadno vycvičeni, aby běhali před kočáry, aby pomohli uvolnit cestu a rychle vést koně a hasiče k požárům. Jsou také docela dobří hlídací psi a byli zvyklí chránit hasičskou zbrojnici před tím, než by zloději kradli silné a stabilní koně.


Kokršpaněl Dalmatin Mix Velikost a hmotnost

Kokršpaněl
Výška: 14 - 17 palců v rameni
Hmotnost: 26-35 lb.
Životnost: 12 - 15 letDalmatin
Výška: 22 - 24 palců v rameni
Hmotnost: 35 - 70 lb.
Životnost: 10 - 13 let

mix černého laboratorního výmarského ohaře

Kokršpaněl Dalmatin Mix osobnost

Kokršpaněl a dalmatin jsou věrní a láskyplní. Jsou také velmi okouzlující, takže pozor! Tento pes bude vyžadovat dobrý tréninkový režim, protože se může vzrušovat. Jsou velmi loajální ke své rodině. Jednou z nejlepších věcí, které můžete pro každé plemeno udělat, je co nejvíce jej socializovat. Použijte pozitivní výztuž, jde to dlouhou cestu! Měla by být spíše milující a milovat být s vámi, může být také tvrdohlavá, takže na to pamatujte.


Kokršpaněl Dalmatin Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Kokršpaněl smíchaný s dalmatinem může být mimo jiné náchylný k dysplazii kyčle, problémům s očima, PRA, kataraktu, epilepsii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o kokršpaněl Dalmatin Mix


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Kokršpaněl Dalmatin Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy kokršpaněl

GA Cocker Rescue

Záchrana kohouta druhé šance

Camp Cocker


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix