Psi

Chow Chow Great Dane Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Chow Chow a Great Dane. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Chow Chow je známý tím, že je rezervovaný, nezávislý a loajální. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Chow Chow nebo Německá doga? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Great Dane Chow Chow.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Chow Chow Great Dane Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Chow Chow Great Dane Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Chow Chow Great Dane Mix Historie

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.štěňata mixu pit bull beagle

Chow Chow historieChow Chow (zkráceně Chow) je působivě vypadající pes. Mají velkou hřívu srsti, díky níž vypadá velmi odlišně od ostatních, běžnějších psů. Jsou známí tím, že jsou agresivní a jejich vzhled vás může donutit si myslet, že dobře vychovaný a vychovaný Chow není agresivní.
Je o něm známo, že je důstojný a rezervovaný, jak se sluší na plemeno, které bylo kdysi chováno v císařských čínských chovatelských stanicích. Je také známý tím, že má šlechtu lva.
Je o něm známo, že je silný, tichý typ s loajalitou, která se vztahuje na celou rodinu, ale s největší pravděpodobností najde jednu osobu, se kterou se skutečně spojí. Jeho síla znamená, že velmi dobře reaguje na pozitivní posílení a nebude si dělat dobře s nepřátelským zacházením. Stejně jako všichni psi je bezpodmínečně nutné, abyste je správně socializovali. Bude-li tomu tak, bude s cizími lidmi mnohem lepší. Jedná se však o vysoce teritoriální a ochranné plemeno, které dá každému, kdo se blíží, bez varování jeho osoby jasné varování.
Kromě své hřívy a dalších rysů jsou známí svým modročerným jazykem. Vyniká také svými téměř rovnými zadními nohami, které mu dávají tuhou, trhanou nebo chůdivou chůzi. Tyto ztuhlé nohy z něj nedělají skvělého běžce, takže je nejlepší cvičit ho pěknou dlouhou procházkou.
Předpokládá se, že Chow Chow pravděpodobně pochází z vysoko stepních oblastí Sibiře nebo Mongolska. Později byli zvyklí na chrámové stráže v Číně, Mongolsku a Tibetu. Již 150 let před dobou Krista zahrnuje basreliéf loveckého psa podobného vzhledu jako Chow. Později byli Chow Chows chováni jako univerzální pracovní pes pro pasení, lov, tahání a ostrahu. Na základě záznamů, které v současné době máme, se někteří historici domnívají, že Chow byl pes popisovaný jako doprovázející mongolské armády při invazi na jih do Číny, stejně jako na západ do Evropy a na jihozápad na Střední východ ve 13. století našeho letopočtu. Existuje starodávná čínská legenda, která zmiňuje velké válečné psy ze Střední Asie, které se podobaly černým jazykům.Great Dane HistoryJiž ve 14. – 13. Století před naším letopočtem se ve starověkém Řecku objevují ve freskách z Tiryns velcí chrty připomínající Velké Pyreneje. Po mnoho následujících století se tito velcí honiči stále objevují po celém starověkém Řecku. Molossianský chrt, suliotský pes a specifické dovozy z Řecka byly použity v 18. století ke zvýšení postavy honičů v Rakousku a Německu a vlkodavů v Irsku. Větší psi jsou vyobrazeni na mnoha runových kamenech ve Skandinávii, na ražení mincí v Dánsku od pátého století našeho letopočtu a ve sbírce staro norských básní. Zoologické muzeum Kodaňské univerzity drží nejméně sedm koster velmi velkých loveckých psů, jejichž počátky se datují od pátého století př. Je zřejmé, že velmi velké psy byly součástí naší historie i před tisíci lety. V polovině roku 1500 dovezla středoevropská šlechta z Anglie silné psy s dlouhými nohami. Tito angličtí psi pocházeli z kříženců mezi anglickou Velkou Pyrenejí a irskými vlkodavy. Od začátku roku 1600 se tito psi chovali na dvorech německé šlechty, zcela mimo Anglii.
Účelem těchto extrémně velkých psů bylo lovit medvědy, kance a jeleny. Oblíbení psi museli zůstat přes noc v ložnicích svých pánů. Tito takzvaní komorní psi tam byli, aby chránili prince, zatímco spali před zabijáky.


Chow Chow Great Dane Mix Velikost a hmotnost

Čau čau
Výška: 17 - 20 palců na rameni
Hmotnost: 45 - 90 lb.
Životnost: 9 - 15 let

německá doga
Výška: 28 - 34 palců v rameni
Hmotnost: 100 - 200 lb.
Životnost: 7-10 let
Chow Chow Great Dane Mix Osobnost

Chow Chow a německá doga mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Chow Chow doga mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Chow Chow smíchaný s doga může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, funkci štítné žlázy, alergie.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Chow Chow Great Dane Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

štěňata pudla kokršpaněla

Jaké jsou požadavky na cvičení?

francouzský buldoček smíchaný s pudlem

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Chow Chow Great Dane Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Chow Chow Odkazy

Chaps Chow Rescue

Záchrana ABC Chow

Chow Chow Rescue Society


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix