Psi

Chinook Glen of Imaal Terrier Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Chinook a Glen of Imaal Terrier. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Chinook je známý tím, že je přátelský, inteligentní a důstojný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Chinook nebo Glen of Imaal Terrier? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Chinook Glen of Imaal Terrier Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Chinook Glen of Imaal Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Chinook Glen of Imaal Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu Chinook Glen of Imaal Terrier

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Chinook historie

Plemeno psů Chinook vzniklo na farmě Wonalancet v New Hampshire. Původním chovatelem byl Arthur Walden, který choval farmářského psa s husky. Tento počáteční vrh pokračoval k vytvoření Chinook. Vzhledem k tomu, že Walden byl řidičem psů na Aljašce, bylo přirozené, že byl v procesu vytváření plemene psích spřežení. Toto plemeno je známé svým temperamentem, pracovní morálkou a dobrým vzhledem. Jedna z původních expedic admirála Byrda do Antarktidy zahrnovala Chinook. V jednom okamžiku to bylo doslova nejvzácnější plemeno na světě s pouhými 28 psy. V roce 1981 se někteří podnikaví lidé pokusili toto plemeno zachránit. Toto plemeno bylo zachráněno, ale stále je neuvěřitelně těžké ho najít.

Historie Glen of Imaal Terrier

Tento skvěle vypadající malý pes, Glen of Imaal Terrier pochází z Irska. Jméno pochází ze vzdáleného údolí v hrabství Wicklow. Když prozkoumáte více plemen psů, uvidíte, že většina z nich je chována pro určitý účel. Typicky lovecké, skladové a strážní psy. Na všechny je spousta času. Glen of Imaal Terrier byl chován k lovu jezevců, lišek a hlodavců, kteří by si našli cestu do domova.
Bohužel tento divoký duch vedl lidi k tomu, aby je umístili na psí zápasy. Naštěstí se to dnes neděje. Jedna opravdu skvělá práce, kterou měli, bylo chodit na běžeckém pásu, který z ohně proměnil kuchařku.
Byli uznáni americkým Kennel Clubem (AKC) v roce 1987. Je stále používán jako lovecký a rodinný společník, ale je to vzácné plemeno.


Chinook Glen of Imaal Terrier Mix Size and Weight

Chinook
Výška: 21 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 55 - 90 lb.
Životnost: 13 - 15 letGlen of Imaal Terrier
Výška: 12 - 14 palců v rameni
Hmotnost: 30-35 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Chinook Glen of Imaal Terrier Mix Personality

Chinook a Glen of Imaal Terrier mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Chinook Glen of Imaal Terrier Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Chinook smíchaný s Glen of Imaal Terrier může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, kryptorchismu, problémům s GI, alergiím.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Chinook Glen of Imaal Terrier Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Chinook Glen of Imaal Terrier Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Chinook Odkazy

Chinook Rescue

Chinook Club of America

S


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix