Psi

Čínský chocholatý pes Skye Terrier Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu čínského chocholatého psa a Skye teriéra. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Čínský chocholatý pes je známý tím, že je láskyplný, živý a šťastný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako čínský chocholatý pes nebo skye teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi čínského chocholatého skye teriéra.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně čínského chocholatého Skye teriéra Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata čínského chocholatého Skye teriéra Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu čínského chocholatého skye teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Čínská chocholatá historieI když se jim říká Číňané, ve skutečnosti nejsou původem z Číny, ale pocházejí z Mexika nebo Afriky. Udělali si však cestu do Číny, byli zmenšení a chováni do psa, kterého dnes známe. Jako většina menších psů byli i oni zvyklí na lov škůdců a byli velmi oblíbení u císařů. Dnes je to v Číně vzácný pes a je skvělým společníkem, ale může mít silnou tvrdohlavou stránku. Nemusí dobře reagovat na cizince, pokud nemá nějaké školení a socializaci.Historie Skye teriérůSkye teriér vznikl na ostrově Skye. To je ve Skotsku a je spojeno na severozápadním pobřeží mostem. Přesný původ tohoto psa není zcela znám. Jsou však velmi staré, o nichž se předpokládá, že začaly téměř před čtyřmi stoletími. Jsou to velmi hezký pes s dlouhými vlasy a dlouhým tělem. Již dlouho od roku 1887 je uznáván americkým Kennel Clubem! Stejně jako většina teriérů jsou loveckými psy a budou si užívat venku. Byli zvyklí lovit jezevce, lišku a vydru.


Velikost a hmotnost čínského chocholatého skye teriéra

Čínský chocholatý pes
Výška: 9 - 13 palců u ramene
Hmotnost: 5 - 12 lb.
Životnost: 13 - 15 let

Skye teriér
Výška: 9 - 10 palců u ramene
Hmotnost: 25 - 40 lb.
Životnost: 12-15 let
Čínský chocholatý skye teriér kombinuje osobnost

Čínský chocholatý pes a Skye teriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Čínský chocholatý skye teriér mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Čínský chocholatý pes smíchaný se Skye teriérem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, luxaci patela, záchvaty, luxaci čočky.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix čínského chocholatého skye teriéra


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsi čínského chocholatého skye teriéra

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Čínské chocholaté odkazy

Plešatý je krásný

Holé tlapky

Zachraň mě


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix