Psi

Chesapeake Bay Retriever Lab Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Chesapeake Bay Retriever a Labrador Retriever. Jedná se o podobné psy v tom, že jsou oba chováni za účelem získávání a života ve vodě. Je to inteligentní, přátelský a snadno vycvičitelný pes. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o nádherném laboratorním mixu Chesapeake Bay Retriever. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Chesapeake Bay Retriever Lab Mix, pokud mají na prodej štěňata Chesapeake Bay Retriever Lab Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků laboratoře Chesapeake Bay Retriever Lab Mix
Historie mixu retrívra v Chesapeake Bay

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.Historie retrívra v Chesapeake Bay:

Chesapeake Bay Retrievers jsou zakořeněni zpět ke dvěma štěňatům, která byla zachráněna ze zakladatelské lodiMarylandv roce 1807. Byl tam muž i žena. Samec „Námořník“ a žena „Kanton“ byliVodní psi třezalky. Tito dva žili v různých částech oblasti zálivu a neexistují žádné záznamy o tom, že by se společně vyráběl smetí. Reprodukovali se však s oblastními psy, přičemž se více zohledňovala schopnost než chovat, což je obvykle to, co dělá lepšího psa. Tak vznikly počátky plemene retrívra Chesapeake Bay. Jako většina psů byli smícháni s různými španěly a psy. Psi z obou břehů zálivu Chesapeake Bay byli v roce 1877 uznáni za jeden ze tří typů kachního psa Chesapeake Bay.


Úžasná videa štěňat Chesapeake Bay Retriever Lab Mix


Chesapeake Bay Retriever Lab Mix Velikost a hmotnost

Chesapeake Bay Retriever

Výška: 21 - 26 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 80 lb.

Životnost: 10 - 12 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letChesapeake Bay Retriever Lab Mix Personality

Chesapeake Bay Retriever Black Lab MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Vzhledem k tomu, že obě rodičovská plemena jsou rodinně orientovaní psi, měl by tento člověk být dobrým společníkem. V mnoha ohledech jsou to velmi podobní psi. Oba jsou vodní retrívři, kteří jsou inteligentní a loajální a snadno se cvičí. Jsou laskaví k rodině a dětem. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.

beagle bulldog mix plně dospělý


Chesapeake Bay Retriever Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Chesapeake Bay Retriever může být mimo jiné náchylná k dysplázii kloubů, problémům s očima, alergiím.Chesapeake Bay Retriever Lab Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně způsobit velmi těžký shedder. Budou si foukat kabáty několikrát ročně a během této doby budou opravdu potřebovat pozornost. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Jsou spíše mírní, ale chtějí dělat věci venku. Oba rodiče jsou nějakým způsobem lovci, což obvykle vede k vyšší energii. Pokud je budete mít kde vzít na koupání, bude to opravdu ideální. Naplánujte si, že je budete plavat a na dlouhé procházky a túry. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude snazší trénovat, ale může být extrémně tvrdohlavý. Bude také chtít honit věci jako blázen. Mohlo by to spadnout při pronásledování tenisového míčku. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Chesapeake Bay Retriever Lab Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky