Psi

Anglický špringršpaněl Cavalier King Charles Spaniel Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu Cavalier King Charles Spaniel a anglického špringršpaněla. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Cavalier King Charles Spaniel je známý tím, že je společenský, láskyplný a nebojácný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Cavalier King Charles Spaniel nebo anglický Springer Spaniel? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Cavalier King Charles Spaniel English Springer Spaniel Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem a získat štěně Cavalier King Charles Spaniel English Springer Spaniel Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Cavalier King Charles Spaniel English Springer Spaniel Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Cavalier King Charles Spaniel Anglický špringršpaněl Historie mixů

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie kavalír King Charles Spaniel

Hračkáři, kteří pocházeli z Dálného východu, se v Evropě poprvé objevili během 16. století. Na začátku 1700 let choval John Churchill, který byl 1. vévodou z Marlborough, červenobílé španěly typu King Charles pro lov. Líbilo se mu, že mohli držet krok s jeho koněm, když klusal. Vyhrál bitvu o Blenheim, a tak byl jeho majetek na počest vítězství pojmenován Blenheim. Díky tomuto vlivu se původnímu králi Charlesi Spanalovi říkalo Blenheim. Ve 20. století došlo k pokusům o obnovení linií krále Charlese Spaniels do plemene doby Charlese II. Patřily mezi ně neúspěšný kokršpaněl Toy Trawler a dnes populární Cavalier King Charles Spaniel. Původní španěl byl oblíbencem královských a šlechtických rodin.Historie anglického špringršpaněla

jak dlouho žijí papiloni

Slovo Španěl pochází ze Španělska, a proto tam tito psi pocházeli. Anglické Springer Spaniels jsou staré plemeno, které začalo před mnoha staletími. Velšský zákon ve skutečnosti zmiňuje Španěly již v roce 300 n.l. (nejsem si jistý, co se týká), ale to není o moc později než Kristus. Tito psi byli zvyklí pomáhat lovcům lovit ptáky ještě předtím, než byly vůbec vynalezeny zbraně. Více než pravděpodobné, že po boku sokolníků, kteří by použili dravé ptáky k zabití ptáků, jakmile začervenali. Dělali dobré splachovací psy. Existuje mnoho různých druhů španělů a všechny byly zmíněny v našich sekcích pro smíšené plemeno psů. Jsou primárně klasifikovány na základě jejich velikosti a toho, co by při lovu dokázali.


Anglický špringršpaněl anglický špringršpaněl, velikost a hmotnost

Kavalír King Charles španěl
Výška: 12 - 13 palců u ramene
Hmotnost: 13-18 lb.
Životnost: 9 - 14 let

Anglický špringršpaněl
Výška: 18 - 22 palců v rameni
Hmotnost: 45 - 55 lb.
Životnost: 9 - 15 let


Anglický špringršpaněl anglický špringršpaněl mix osobnosti

Cavalier King Charles Spaniel a anglický Springer Spaniel mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Anglický špringršpaněl Cavalier King Charles Spaniel Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Cavalier King Charles Spaniel smíchaný s anglickým Springer Spaniel může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, onemocnění mitrální chlopně, kataraktu.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Anglický špringršpaněl Cavalier King Charles Spaniel Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

bull mastiff rott mix

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Kavalír King Charles španěl Anglický špringršpaněl krmení mixem

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

bostonský teriér a mix pitbull

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy Cavalier King Charles Spaniel

Cavalier Rescue USA

Cavalier Rescue USA

Cavalier Rescue Trust


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix