Psi

Cane Corso Rottweiler Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Cane Corso a Rottweiler. Je také známý jako Rotticorso. Samozřejmě to může být velmi silný a možná agresivní pes. Je to spíš jako Cane Corso nebo Rotvajler? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Cane Corso Rottweiler Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Cane Corso Rottweiler Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Cane Corso Rottweiler Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Cane Corso Rottweiler - Rotticorso
Cane Corso Rotvajler Mix - historie Rotticorso

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut,ppodepsat pronájempeticezastavit štěňata.Historie rotvajlerů:

Předpokládá se, že rotvajler se vyvinul a byl chován z římských honáckých psů. Tito honáčtí psi doprovázeli stáda Německem v návaznosti na římské armády hned po Kristově době. Legie římské říše postavila tábor na břehu řeky Neckar v německé oblasti Wurtemberg. Tato malá oblast vyrostla v malé městečko s malými vilkami, které měly střechy z červených tašek a oblast se stala známou jako „das Rote Wil.“ Červené střešní tašky jí dávaly první polovinu názvu „hniloba“, zatímco druhá polovina přišla od názvu pro vilu. Tyto kombinace vytvářejí název „Rottweil“ a nyní tomuto plemeni říkáme.

Jedná se o starého, různorodého psa, který se používá jako lovecký, pastevecký a ochranný pes. Potřebovali hlídat stádo v noci a potřebovali držet dobytek pohromadě a stádo. Byly také používány k lovu medvědů a k ochraně peněz, které lidé dostali z prodeje dobytka.Historie Cane Corso:

TheCane Corsoje velký italský molossoid, který úzce souvisí s neapolským doga. V názvu a forměCane Corsopředchází svému bratranci neapolského doga. Je dobře osvalený a méně objemný než většina ostatních plemen mastifů. Toto plemeno je známé jako skutečný a docela pravděpodobně poslední z coursingových mastifů.


Skvělá videa štěňátek Cane Corso Rottweiler Mix - Rotticorso


Cane Corso Rotvajler Mix - velikost a hmotnost Rotticorso

Cane Corso

Výška: 23 - 28 palců v rameni

Hmotnost: 88 - 120 lb.

směs německého ovčáka dobrmana

Životnost: 10 12 let


Rotvajler

Výška: 22 - 27 palců na rameni

Hmotnost: 77 - 130 lb.

Životnost: 8 - 10 letCane Corso Rotvajler Mix - osobnost Rotticorso

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. O obou těchto rodičovských psech je známo, že jsou občas agresivní a občas ne tak přátelští. Tento pes bude pravděpodobně dobrý hlídací pes. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité, a to pomůže, aby byl v okolí bezpečnější pes. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. I když by mohl být trochu tvrdohlavý. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamoceného, ​​protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Směs rotvajlerů Cane Corso - Rotticorso Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s pudlem může být mimo jiné náchylný k alergiím, dysplazii kyčelního kloubu, problémům s očima.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.

Chihuahua beagle mix štěňata na prodej


Cane Corso Rotvajler Mix - péče o Rotticorso

Jaké jsou požadavky na péči?

Jelikož se obě rodičovská plemena tak agresivně nezbavují, měl by být v tomto oddělení docela snadným chovatelem. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy!Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vyšší energetickou hladinu, protože jsou oba pracovními psy s vyšší energií. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Cane Corso Rottweiler Mix - krmení Rotticorso

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je strava surového jídla. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

napůl francouzský buldoček napůl bostonský teriér

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky