Psi

Cane Corso Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cane Corso a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Cane Corso Mix. Bude to velmi silný a mocný pes. Pokud jsou správně socializovaní, měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Cane Corso Pitbull. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.Přestože vám opravdu doporučujeme získat všechna zvířata prostřednictvím mixu Cane Corso Pitbull zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Cane Corso Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Cane Corso Pitbull Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Cane Corso Pitbull
Historie mixu Cane Corso PitbullVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:

Pitbulls tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie Cane Corso:

TheCane Corsoje velký italský molossoid, který úzce souvisí s neapolským doga. V názvu a forměCane Corsopředchází svému bratranci neapolského doga. Je dobře osvalený a méně objemný než většina ostatních plemen mastifů. Toto plemeno je známé jako pravý a docela pravděpodobně poslední z coursingových mastifů.

Skvělá videa štěňátek Cane Corso Pitbull Mix


Velikost a hmotnost mixu Cane Corso Pitbull

Cane Corso

Výška: 23 - 28 palců v rameni

Hmotnost: 88 - 120 lb.

Životnost: 10 12 let


Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letOsobnost mixu Cane Corso Pitbull

Cane Corso Pitbull MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. O obou těchto rodičovských psech je známo, že jsou občas agresivní a občas ne tak přátelští. Tento pes bude pravděpodobně dobrý hlídací pes. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy zásadní, a to pomůže, aby byl bezpečnější pes. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. I když by mohl být trochu tvrdohlavý. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Cane Corso Pitbull Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

zlatý retrívr dalmatský mix

Cane Corso smíchané s Pitbullem může být mimo jiné náchylné k alergiím, dysplazii kyčelního kloubu, problémům s očima.Péče o mix Cane Corso Pitbull

Jaké jsou požadavky na péči?

Jelikož se obě rodičovská plemena tak agresivně nezbavují, měl by být v tomto oddělení docela snadným chovatelem. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy!Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Určitě existují psi s vyšší energií, ale stále potřebují svůj spravedlivý podíl na cvičení. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Cane Corso Pitbull Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky