Psi

Cane Corso Doberman Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cane Corso a Dobermana. Je to spíš jako Cane Corso nebo Doberman? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. To by samozřejmě mohla být velmi silná a silná směs a mohla by být nejlepší pro zkušeného majitele psa. Pravděpodobně to bude dobrý hlídací pes. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Cane Corso Doberman Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

pitbull a bullmastiff smíšené

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Cane Corso Doberman Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Cane Corso Doberman Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Cane Corso Doberman Mix
Historie mixu Cane Corso Dobermana

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.DobrmanDějiny:

Cane Corso Doberman Pinschers byli nejprve chováni ve městěApolda, vNěmecstavDurynskokolem roku 1890, v návaznosti naFranco-pruská válkapodleKarl Friedrich Louis Cane Corso Dobermann. Odtud název. Cane Corso Dobermann sloužil v nebezpečné roli místního výběrčího daní a provozoval psí libru Apolda. Díky přístupu k psům mnoha plemen se zaměřil na vytvoření plemene, které by bylo ideální pro jeho ochranu během jeho sbírek, které ho provedly mnoha oblastmi napadenými bandity. Vydal se na chov nového typu psa, který by podle jeho názoru byl dokonalou kombinací síly, rychlosti, vytrvalosti, loajality, inteligence a dravosti. Později Otto Goeller a Philip Greunig pokračovali v rozvoji plemene, aby se stal psem, který je dnes vidět.

Předpokládá se, že toto plemeno bylo vytvořeno z několika různých plemen psů, které měly vlastnosti, které hledal Cane Corso Dobermann. Přesné poměry míchání, a dokonce i přesná plemena, která byla použita, zůstávají nejistá dodnes, ačkoli mnoho odborníků věří, že pinč Cane Corso Doberman je kombinací několika plemen včetněBeauceron,Německý pinč,RotvajleraVýmarský ohař. Jedinou výjimkou je zdokumentované křížení sChrtaManchester teriér. Obecně se také věří, že genofond starého německého ovčáka byl jediným největším přispěvatelem do plemene Cane Corso Doberman. The Cane Corso Dobermann Pinscher (1939) od Philipa Greuniga je považován za nejdůležitější studii vývoje plemene jedním z jeho nejhorlivějších studentů. Greunigova studie popisuje raný vývoj plemene Otto Goeller, jehož ruka umožnila, aby se Cane Corso Doberman stal psem, kterého dnes uznáváme. TheAmerický Kennel Clubvěří, že mezi plemena používaná k vývoji plemene Cane Corso Doberman Pinscher mohl patřit starý krátkosrstý ovčák, Rotvajler, Černý a Tan teriér a Německý pinč.Cane Corso

TheCane Corsoje velký italský molossoid, který úzce souvisí s neapolským doga. V názvu a forměCane Corsopředchází svému bratranci neapolského doga. Je dobře osvalený a méně objemný než většina ostatních plemen mastifů. Toto plemeno je známé jako pravý a docela pravděpodobně poslední z coursingových mastifů.

na prodej štěňata norského elkhounda německého ovčáka

Skvělá videa štěňátek Cane Corso Doberman Mix


Cane Corso Doberman Mix Velikost a hmotnost

Dobrman

Výška: 24 - 27 palců u ramene

Hmotnost: 60 - 100 lb.

Životnost: 8-10 let


Cane Corso

Výška: 23 - 28 palců v rameni

Hmotnost: 88 - 120 lb.

bull mastiff rott mix

Životnost: 10 12 letCane Corso Doberman Mix osobnosti

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vytvořit velmi silné a silné plemeno. Obě tato rodičovská plemena mohou být silná a silná. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Cane Corso Doberman Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Cane Corso Doberman může být náchylný k:Woblerův syndrom,krční- vertebrální nestabilita (CVI) a -kardiomyopatie,psí dysplazie kyčelního kloubu,osteosarkomvon Willebrandova choroba,demodikóza, atorze žaludku

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Péče o mix Cane Corso Doberman

Jaké jsou požadavky na péči?

Tato směs se opravdu pravděpodobně tolik nezbaví, protože ani jedno z mateřských plemen není těžký shedder. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

mix čivavy pitbul

Může to být velmi energetický pes. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Cane Corso Doberman Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

boxer skvělý mix pyrenees

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky