Psi

Cairn Terrier Poodle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cairn teriéra a pudla. To je také označováno jako aPoocan, CairnPoo, Cairnpoodle a Cairn Doodle.Oba jsou velmi přátelští a milí psi. To se stalo velmi běžným hybridním a designovým psem. Při získávání buďte velmi opatrní, protože se jedná o běžné plemeno, které pochází z Puppy Mills. Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých směsí pudlů Cairn teriér. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Cairn Terrier Poodle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Cairn Terrier Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Cairn Terrier Poodle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.
štěňata mixu dalmation pitbull

Zde je několik obrázků Cairn Terrier Poodle Mix - Cairnoodle
Cairn Terrier Poodle Mix - Cairnoodle History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudla, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů Cairn teriéra. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobromyslní psi, ale vysoce energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.

Historie Cairn teriérůPes, který nyní známe jako cairnský teriér, se původně jmenoval krátkosrstý skye teriér, když byl v roce 1909 přihlášen do soutěže Kennel Club ve Velké Británii. Chovatelé standardních skye teriérů namítali a jméno Cairn teriér, narážející na kamenné hromádky rašeliniště, kde pes pronásleduje svou kořist, byl přijat jako kompromis.


Cairn teriér získal uznání AKC v roce 1913, ačkoli v této době mnoho chovatelů v USA i ve Velké Británii překračovalo Cairn teriéry s West Highland White Terrier. V roce 1917 AKC vyloučilo jakoukoli Cairn smíšeného dědictví, což dokazuje bílý plášť. Britský standard následoval v roce 1923, kdy byl přepsán tak, aby zakazoval všechny bílé psy.


Zábavný fakt: Cairn teriér v klasickém filmu vylíčil Dorothyho malého psa, TotoČaroděj ze země Oz(1939).


Skvělá videa Cairn Terrier Poodle Mix - štěňata Cairnoodle


Cairn Terrier Pudl Mix - velikost a hmotnost Cairnoodle

Pudl

Výška: 18-24 palců na rameni

ovčák mix šarpejů

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 8-15 let


Cairn teriér

Výška: 9 - 10 palců u ramene

Hmotnost: 10 - 10 lb.

Životnost: 12-15 letCairn Terrier Poodle Mix - osobnost Cairnoodle

Jedná se o velmi vstřícné a přátelské psy. Mohou být někdy tvrdohlaví a nezávislí, ale přátelští k jiným zvířatům a dětem. Bude to velmi přátelský pes. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


jak dlouho žijí toy fox teriéři

Cairn Terrier Poodle Mix - Cairnoodle Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Směs pudlů Cairn Terrier může být náchylná k:Addison's, Bloat, Cushings, Epilepsie, Hypotyreóza, Legg-Perthes, Patelární luxace, Oční problémy, Von Willebrandova,

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Cairn Terrier Pudl Mix - péče o Cairnoodle

Jaké jsou požadavky na péči?

Směs Cairn Terrier Poodle by měla být velmi snadnou údržbou. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všichni psi budou i lépe cvičit, pokud budou mít dostatek pohybu. To by měl být pes s vyšší energií, který bude potřebovat cvičení. Plánujte jejich každodenní cvičení, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Cairn Terrier Pudl Mix - krmení Cairnoodle

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

německý ovčák americký buldok mix

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky