Psi

Bull Terrier English Bulldog Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bull Terrier a anglického buldoka. Jedná se rozhodně o zcela odlišné psy a může to být velmi velký a silný pes. Je to spíš jako bulteriér nebo anglický buldok? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bulldog English Bull Terrier.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Bull Terrier English Bulldog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Bull Terrier English Bulldog Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.
jak velké malty rostou

Zde je několik obrázků Bull Terrier English Bulldog Mix
Historie mixu anglického buldoka bulteriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie anglického buldoka:

Bulldog je plemeno s charakteristicky širokou hlavou a rameny. Buldočí obočí má obecně silné záhyby; kulaté, černé, široce posazené oči; krátký čenich s charakteristickými záhyby zvaný provaz nebo nos se valí nad nosem; visící kůže pod krkem; ovislé rty a špičaté zuby a podkus se vztyčenou čelistí.Bulldog je dnes mnohem jiný pes než jeho předkové. Existují určité nesrovnalosti v tom, odkud pochází, ale většina souhlasí s tím, že pochází ze starých psů typu Bull Terrier a byla vyvinuta převážně v Anglii. První zmínka o plemeni byla v roce 1500, kdy se používaly ve velmi krutém sportu známém jako býčí návnada, který zahrnoval psa, který popadl býka za nos a hrubě s ním zatřásl.

Historie bulteriéra:Teriér a býci byli vytvořeni v Anglii v roce 1800, aby se zúčastnili návnady medvědů a býků. Jakkoli to zní šíleně, byla to velmi oblíbená divácká sportovní cesta zpět. Jakkoli to zní archaicky, když to bylo zakázáno, místo toho zaujal boj psů. Protože jejich jediným účelem bylo bojovat, byli chováni tak, aby byli mocní, odvážní a agresivní. Agrese však měla být prokázána pouze jiným zvířatům nebo pozdějším psům. Ve skutečnosti tomu tak je, protože mohou být docela poslušní. Lidští manipulátori potřebovali vědět, že se mohou přiblížit k těmto psům nebo se dostat do ringu a nezranit se. Když byli přivezeni do Ameriky, byli chováni tak, aby byli větší a byli používáni jako farmářské psy. Pomohli by lovit, hlídat a být společníkem.

Dnes je to sebevědomý, silný, ale jemný pes, když je chován zodpovědně. Nezajímá ho jeho velikost, která ho činí nevhodným pro vaše klín a udělá, co bude v jeho silách, aby tam alespoň dostal hlavu, když je čas společně relaxovat! Je ostražitý, ale není agresivní, pokud vás nemusí chránit před skutečnou hrozbou. Miluje lidi a společnost a chce být co nejvíce v centru všeho.Úžasná videa štěňat anglického buldoka Mix Bull Terrier


Bull Terrier English Bulldog Mix Velikost a hmotnost

Anglický buldok

Výška: 12 - 16 palců v rameni

Hmotnost: 40-55 lb.

Životnost: 8-10 let

jak velcí jsou malí anglickí buldoci

Bulteriér

Výška: 19 palců na rameni

Hmotnost: 35 - 65 lb.

Životnost: 8-15 letBull Terrier English Bulldog Mix Personality

Anglický buldok Bull Terrier Mix je ve skutečnosti většinou klidný pes. Určitě mohou být agresivní k lidem a agresivní k jiným psům. Je nesmírně důležité, abyste je co nejvíce socializovali. To platí pro všechny psy, socializace je klíčem k dobře vychovanému psu! Budou vyžadovat hodně cvičení a ocení, že za ně bude míč často házen. Rovněž si užijí dlouhé procházky a túry, což je pro jejich klouby snazší než běh. Neudělají dobře, když zůstanou dlouho v domě sami. Je energický a jeho chování bude mnohem lepší, pokud mu dáte cvičení, které potřebuje.

mix německého doga zlatého retrívra


Bull Terrier English Bulldog Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s býčím teriérem může být náchylnýOční problémy, třešňové oko, suché oko, entropie, reverzní kýchání

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.

mix buldoka a čivavy

Bull Terrier English Bulldog Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Tato kombinace s největší pravděpodobností nebude příliš těžkým shedderem. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Pokud má krátký nos jako buldok, budete muset být velmi opatrní, aby se příliš přehříval. Nejedná se o smíšené plemeno, které by tlačilo příliš tvrdě! Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Bull Terrier krmení anglickým buldokem

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

šarpej francouzský buldočí mix

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky