Psi

Bull Terrier Dachshund Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu býčího teriéra a jezevčíka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bull Terrier je zjevně známý tím, že je agresivnějším psem. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako býčí teriér nebo jezevčík? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu jezevčíků bulteriérů.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Bull Terrier Dachshund Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Bull Terrier Dachshund Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu jezevčíka bulteriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie bulteriéraKdysi v Anglii v 19. století křížil chovatel buldoka s teriérem. Chovatel sledoval vývoj psího plemene, které mělo jak rychlost a dovednosti teriéra, tak neúnavnost buldoka. Výsledek se původně jmenoval Bull and Terrier a brzy další chovatelé vytvářeli stejnou směs. Experiment, který vytvořil Bull and Terrier, byl původně určen k vytvoření psa, který by byl dobrý v zajetí havěti. Po cestě se bohužel někdo rozhodl, že Bull a teriér budou vhodní pro krevní sport a začali psy používat k boji.

Navzdory tomu, když je dobře socializovaná, býčí teriér je skvělým rodinným mazlíčkem. Pugilistické rysy, které se kdysi chovaly u psa, během let odumřely. Jako každé zvíře, i býčí teriér se bude chovat tak, jak je podmíněný. Bojové psy jsou bohužel stále mezi námi, ale existují jen proto, že je jejich majitelé podrobili krutým výcvikovým technikám, které je přiměly chovat se nebo agresivně reagovat. Skupiny pro obhajobu zvířat odvedly dobrou práci, když osvětlily problém psích zápasů a neúnavně se ho snaží svět zbavit.

V polovině 19. století anglický gentleman jménem James Hinks choval býka a teriéra s anglickým bílým teriérem, nyní vyhynulým psem. Hinks se snažil vychovat celobílého psa a napravit některé fyzické nedostatky, které vnímal u původního plemene. Po cestě byli býci a teriéři rozděleni na samostatná plemena, býčí teriér a stafordšírský bulteriér, oba menší a ovladatelnější než jejich předkové.

Pes jménem Lord Gladiator byl uznán jako první moderní bulteriér v roce 1917. Bohužel chovatelé odhalovali některé zdravotní problémy, které lze přičíst chovu pouze pro všechny bílé psy, takže Ted Lyon začal zavádět barvu na počátku 20. století. Od té doby chovali renomovaní chovatelé býka výhradně jako šťastného, ​​pokud energického rodinného společníka.Historie jezevčíkaněmecký ovčák pitbull mix štěňata na prodej

Jezevčík pochází z Německa. Jezevčík standardní velikosti byl vyvinut k vonění, pronásledování a vyplavování jezevců a dalších zvířat žijících v norách, zatímco miniaturní jezevčík byl chován k lovu menší kořisti, jako jsou králíci. Ve Spojených státech se také používají ke sledování zraněných jelenů a lovu prérijních psů. Jsou známí jako jezevčí pes. Je zařazen do kategorie honičů nebo honičů ve Spojených státech a Velké Británii. Je zajímavé si povšimnout, že uši mávající dolů a zakřivený ocas byly speciálně chovány do psa. Ušní klapky udržují z kanálu trávu, semena, špínu a všechny druhy dalších věcí. Zakřivený ocas usnadňuje vidění a pomáhá vytahovat psa ven, pokud se někde zasekne.


Bull Terrier jezevčík Mix velikost a hmotnost

Bulteriér
Výška: 21 - 22 palců v rameni
Hmotnost: 35 - 75 lb.
Životnost: 10 - 14 let

rhodesian ridgeback boxer mix

Jezevčík
Výška: 5 - 6 palců v rameni
Hmotnost: 16-33 lb.
Životnost: 14-17 let
Bull Terrier Dachshund Mix Personality

Bull Terrier a jezevčík mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Bull Terrier Jezevčík Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bull Terrier smíchaný s jezevčíkem může být mimo jiné náchylný k srdečním chorobám, hluchotě, luxaci patelů.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Bull Terrier Jezevčík Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

obrázky psů king corso

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Bull Terrier Jezevčík Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Bull Terrier Odkazy

Klub Blue Ridge Bull Terrier

Recycla Bull Terrier

Bull Terrier Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix