Psi

Brittany German Wirehaired Pointer Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bretaně a německého Wirehaired Pointer. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bretaň je známá tím, že je inteligentní, agilní a šťastná. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bretaň nebo německý Wirehaired Pointer? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné bretaňské německé hře Wirehaired Pointer Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Brittany German Wirehaired Pointer Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Brittany German Wirehaired Pointer Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu bretaňského německého drátěného ohaře

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Bretaňská historie

cena německého ovčáka akita corgi mix

Tomuto psovi se po celá léta říkalo španěl, ale protože jeho pracovní výkon je častější u ukazatelů a stavitelů, od roku 1982 se stal prostým Bretaně. Byl vyvinut ve francouzské Bretani mezi 17. a 19. stol. USA během 20. Vyrábí velmi univerzálního psího psa / retrívra a milujícího rodinného mazlíčka.

První známá zpráva o lovu s Bretani se stala v roce 1850, kdy si Angličan zapsal své zkušenosti z lovu s malým, hnědým a bílým psem, který si v hustém kartáčku vedl mimořádně dobře. Pes instinktivně ukázal, šťastně se vytáhl a v terénu se s ním snadno manipulovalo. Dnešní lovci si Bretaně vybírají z mnoha stejných důvodů.

Francouzský registr psů toto plemeno poprvé uznal v roce 1907; oranžovo-bílý pes byl pojmenován jednoduše Chlapec. V tom roce byl vydán první standard plemene, který pověřil psa narozením s přirozeně krátkým ocasem. Vyloučeni byli také černobílí Brittané. Bretaň dorazila do USA v roce 1931 a byla zaregistrována u AKC v roce 1934. Americká norma plemene zachovala zákaz psů s černou srstí, ale eliminovala požadavek přirozeně krátkého ocasu.

I dnes existují jemné rozdíly mezi francouzskými a americkými Brittany. Tento článek se zabývá americkou odrůdou.

Historie německého drátěného ohaře

Vsadím se, že uhodnete zemi původu německého drátěného ohaře? Na konci 19. století byli chováni pro německé lovce, kteří hledali psa, který by mohl lovit jakýkoli druh zvěře v jakémkoli terénu. Pointer je kříženec mezi Pointerem, Pudlem a Foxhoundem. Výslovným záměrem bylo vyvinout univerzálního psa, který by mohl pracovat ve většině podnebí, stejně jako na zemi a na vodě.
Německý drátěný ohař je o něco větší než ohař krátkosrstý a zjevně má jinou srst. Mají také odlišný tvar hlavy a odlišný temperament. Stále je dobrou loveckou společnicí a mnohými milovaná. Byli přijati do amerického Kennel Clubu v roce 1959.


Brittany German Wirehaired Pointer Mix Velikost a hmotnost

Bretaň
Výška: 17 - 20 palců na rameni
Hmotnost: 30-45 lb.
Životnost: 12 - 15 letNěmecký drátěný ukazatel
Výška: 22 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 60 - 71 lb.
Životnost: 12 - 14 let


Brittany German Wirehaired Pointer Mix Personality

Bretaň a německý Wirehaired Pointer mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Brittany German Wirehaired Pointer Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bretaň smíchaná s německým drátěným ohařem může být mimo jiné náchylná k dysplázii kloubů, hypotyreóze, epilepsii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Brittany German Wirehaired Pointer Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

yorkie knírač mix štěňata na prodej

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Brittany German Wirehaired Pointer Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Bretaňské odkazy

Americká bretaňská záchrana

NBRAN

Záchrana v Bretani v Texasu


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix