Psi

Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Brittany a Chesapeake Bay Retriever. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bretaň je známá tím, že je inteligentní, agilní a šťastná. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bretaň nebo retrívr v Chesapeake Bay? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu Brittany Chesapeake Bay Retriever

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Bretaňská historieTento pes byl po celá léta nazýván španěl, ale protože jeho pracovní výkon je více společný s ukazateli a staviteli, od roku 1982 se stal prostým Bretaně. Byl vyvinut ve francouzské oblasti Bretaň mezi 17. a 19. stoletím a přišel do USA během 20. Vyrábí vysoce všestranný zbraňový pes / retrívr a milující rodinný mazlíček.

První známá zpráva o lovu s Bretani se stala v roce 1850, kdy si Angličan zapsal své zkušenosti z lovu s malým, hnědým a bílým psem, který si v hustém kartáčku vedl mimořádně dobře. Pes instinktivně ukázal, šťastně se vytáhl a v terénu se s ním snadno manipulovalo. Dnešní lovci si Bretaně vybírají z mnoha stejných důvodů.

Francouzský registr psů toto plemeno poprvé uznal v roce 1907; oranžovo-bílý pes byl pojmenován jednoduše Chlapec. V tom roce byl vydán první standard plemene, který pověřil psa narozením s přirozeně krátkým ocasem. Vyloučeni byli také černobílí Brittané. Bretaň dorazila do USA v roce 1931 a byla zaregistrována u AKC v roce 1934. Americká norma plemene zachovala zákaz psů s černou srstí, ale eliminovala požadavek přirozeně krátkého ocasu.

I dnes existují jemné rozdíly mezi francouzskými a americkými Brittany. Tento článek se zabývá americkou odrůdou.Historie retrívra v Chesapeake BayChesapeake Bay Retrívři mají kořeny zpět ke dvěma štěňatům, která byla zachráněna ze zakladatelské lodi v Marylandu v roce 1807. Jejich původ očividně pochází z Chesapeake Bay a je jedním z mála plemen, která mohou tvrdit, že pocházejí z USA. stejně jako žena. Samec „Sailor“ a samice „Canton“ byli třezalkoví vodní psi. Tito dva žili v různých částech oblasti zátoky a neexistují žádné záznamy o společném produkci vrhu. Reprodukovali se však s oblastními psy, přičemž se více zohlednila schopnost než chovat, což je obvykle to, co dělá lepšího psa. Tak vznikly počátky plemene retrívra Chesapeake Bay. Očividně byli chováni k tomu, aby získali a udělali skvělé drsné lovecké společníky. Jako většina psů byli smícháni s různými španěly a psy. Psi z obou břehů Chesapeake Bay byli v roce 1877 uznáni jako jeden ze tří typů kachních psů v Chesapeake Bay.

směs mini pudlů zlatého retrívra

Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix Mix Size and Weight

Bretaň
Výška: 17 - 20 palců na rameni
Hmotnost: 30-45 lb.
Životnost: 12 - 15 let

Chesapeake Bay Retriever
Výška: 21 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 80 lb.
Životnost: 10 - 12 let
Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix Personality

Bretaň a retrívr v zálivu Chesapeake mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bretaň smíchaná s Chesapeake Bay Retriever může být mimo jiné náchylná k dysplázii kloubů, hypotyreóze, epilepsii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Brittany Chesapeake Bay Retriever Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

mix jámy a buldoka

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Bretaňské odkazy

Americká bretaňská záchrana

NBRAN

Záchrana v Bretani v Texasu


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix