Psi

Mixer Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu boxerů a stafordšírských bulteriérů. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Boxer je známý tím, že je inteligentní, přátelský a oddaný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako boxer nebo stafordšírský bulteriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu boxera stafordšírského bulteriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie boxera

Boxeři jsou velcí, svalnatí psi se čtvercovou hlavou, kteří jsou extrémně hraví a mají spoustu energie. Nemají se za to, že jsou úplně dospělí, dokud jim nebudou tři roky. To jim dává jednu z nejdelších štěňátek v psím světě. Typický boxer je inteligentní, ostražitý a nebojácný, přesto přátelský. Je věrný své rodině a rád si s nimi hraje, ale je také svůjhlavý, zvláště pokud se s ním pokusíte použít tvrdé tréninkové metody. Na negativní posílení nebudou reagovat vůbec dobře, takže se ujistěte, že je chválíte pozitivně. Jsou mimořádně trpěliví a jemní, zejména s dětmi. Jsou to psi s vysokou energií a potřebují hodně pohybu. Pokud jim to nemůžete poskytnout, pak to pro vás pravděpodobně není pes. Díky své síle a odvaze mají boxeři široké využití v armádě a policii i v pátracích a záchranných pracích. Když jsou boxeři speciálně vyškoleni pro strážní práci, jsou vynikajícími hlídacími psy a zabrání vetřelci stejným způsobem jako doga. Boxeři také vynikají poslušností, hbitostí a schutzhundem (náročná třífázová soutěžní akce, která testuje schopnost psa sledovat, poslušnost a ochranu). Boxeři by neměli být delší dobu venku. Jejich krátký nos v létě účinně neochlazuje horký vzduch a krátká srst je v zimě neohřívá.
Boxer pochází z Německa od německého Bullenbeissera - psa typu mastifa - a buldoka. Bullenbeisser byl po staletí používán jako lovecký pes k lovu medvědů, divočáků a jelenů. Byli vycvičeni, aby chytili kořist a drželi se jí, dokud nepřijdou lovci. Boxer, který dnes známe, byl vyvinut na konci 19. století. V roce 1915 uznal americký Kennel Club (AKC) prvního boxerského šampiona Sieger Dampf v Dom, který vlastnila guvernérka a paní Lehmanová z New Yorku. Bohužel v USA nebylo mnoho boxerek, které by se mu mohly chovat, takže na plemeno neměl velký vliv. Když vypukla první světová válka, boxeři byli zařazeni do armády, sloužili jako poslové, nesli smečky a chovali se jako útoční a strážní psi. Boxeři se ve Spojených státech začali stávat populárními ve 40. letech 20. století, kdy si vojáci přicházející z druhé světové války vraceli s sebou maskoty Boxerů.

Historie stafordšírského bulteriéra

Stafordšírský bulteriér - krátce Staffy, je krátkosrsté britské plemeno. Tento pes byl původně chován pro boj s býky pro krevní sport. S přijetím zákona o týrání zvířat v roce 1835 to zastavilo tuto činnost a zpomalilo chov Staffy. Byly také používány ke kontrole škůdců. Vzhledem k jeho názvu není těžké pochopit, že pochází z anglického Staffordshire, který je v severní části Birminghamu. Mohou být mapovány zpět na irské teriéry pomocí testování DNA. Byly oficiálně uznány americkým Kennel Clubem v roce 1974. Často jsou klasifikovány jako pitbul. Díky této klasifikaci jsou někdy v určitých obcích zakázáni atd. Jsou to tvrdý, silný a svalnatý pes.


Velikost a hmotnost boxer stafordšírského bulteriéra

Boxer
Výška: 21 - 25 palců v rameni
Hmotnost: 60 - 70 lb.
Životnost: 10 - 12 letStafordšírský bulteriér
Výška: 14 - 16 palců v rameni
Hmotnost: 24 - 38 lb.
Životnost: 12 - 14 let


Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix osobnosti

Boxer a stafordšírský bulteriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Boxer smíchaný se stafordšírským bulteriérem může být mimo jiné náchylný k boxerové kardiomyopatii, hypotyreóze, epilepsii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Boxer Staffordshire Bull Terrier Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení mixu boxer stafordšírský bulteriér

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy boxera

Atlanta Boxer Rescue

Out of the Box Boxer Rescue

Carolina Boxer Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix